Головна » 2010 » Серпень » 15 » "Юніор" 0:3 "Яспіль"
"Юніор" 0:3 "Яспіль"
Юнаки - 4:1

Лисець. Стадіон "Юніор" 200 глядачів.

Голи: Щеглюк (12 - пен., 27 хв.) , Вийчук ( 70 хв.)

У цьому протистоянні зустрічались команди, які добре знають одна одну ще з минулого сезону, оскільки виступали в другій лізі. І якщо минулого сезону команди обмінялись домашніми перемогами, то нинішнього року зігравши внічию в першому колі – 1:1 на рідному стадіоні, в гостях «Яспіль» просто познущався, без перебільшення, над «юніорами». Уже в дебюті зустрічі оббігруючи захисника господарів був збитий у карному майданчику Щеглюк. Суддя без роздумів вказав на «точку» , і сам потерпілий чітко реалізував пенальті. В середині тайму ясенівцям вдалася швидка атака правим флангом і після навісу в карний майданчик все той же Щеглюк пробиває головою, оформляючи дубль. До слова , у другому таймі Іван міг робити хет-трик, але після майстерно виконаного штрафного удар на себе прийняла хрестовина воріт. Ще кілька нагод для взяття воріт було змарновано, бо на висоті був страж воріт «Юніора». Та все ж жирну крапку в протистоянні поставив Вийчук, який після навісу з лівого флангу пробив під поперечину. Схоже, що господарі ще ніяк не оговтались після розгрому в Долині в попередньому турі – 1 : 4. Ніби й старалися, намагалися грати в швидкий пас, але до загострення ситуації не доходило. Максимум це були навіси на ворота ясенівців, які перехоплювались воротарем. І ще слід відзначити в цьому матчі вболівальників обох команд, які гаряче підтримували своїх улюбленців. У протистоянні юнацьких складів перемогу теж святкували гості - 4:1. Дубль на рахунку Перегінця, по голу забили Михайлик та Візінський Роман. Наступної неділі в гості до «Ясполя» завітає городенківський «Пробій». Це буде дербі, на яке чекає весь район. Ажіотаж навколо матчу просто неймовірний. Тож можна з упевненістю сказати, що ясенівська «Парк-Арена» буде переповнена…