Головна » 2010 » Серпень » 15
Юнаки - 4:1

Лисець. Стадіон "Юніор" 200 глядачів.

Голи: Щеглюк (12 - пен., 27 хв.) , Вийчук ( 70 хв.)

У цьому протистоянні зустрічались команди, які добре знають одна одну ще з минулого сезону, оскільки виступали в другій лізі. І якщо минулого сезону команди обмінялись домашніми перемогами, то нинішнього року зігравши внічию в першому колі – 1:1 на рідному стадіоні, в гостях «Яспіль» просто познущався, без перебільшення, над «юніорами». Уже в дебюті зустрічі оббігруючи захисника господарів був збитий у карному майданчику Щеглюк. Суддя без роздумів вказав на «точку» , і сам потерпілий чітко реалізував пенальті. В середині тайму ясенівцям вдалася швидка атака правим флангом і після навісу в карний майданчик все той же Щеглюк пробиває головою, оформляючи дубль. До слова , у другому таймі Іван міг робити хет-трик, але після майстерно виконаного штрафного удар на себе прийняла хрестовина воріт. Ще кілька нагод для взяття воріт було змарновано, бо на висоті був страж вор ... Читати далі »
Переглядів: 904 | Додав: stepan_nykyforuk | Дата: 15.08.10 | Коментарі (3)