Головна » 2010 » Серпень » 2 » "Яспіль-2" Ясенів Пільний 2:2 "Колос" Чернятин
"Яспіль-2" Ясенів Пільний 2:2 "Колос" Чернятин
01 серпня. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена" 400 глядачів.

Юнаки - 0:0

Голи: Петрівський (55 хв.), Никифорук (90 хв.) - Чернятин ( 28 , 50 хв.)

Це був передостанній матч перед перервою. В гості до ясенвопільнівців завітав чинний чемпіон району – чернятинський «Колос». Хоча сама гра у виконанні гостей була далекою від чемпіонської. Щоправда перший тайм все ж був за гостями, які більше володіли ініціативою і закономірно виграли з рахунком 1:0 після красивого удару в самісіньку дев`ятку. Перед цим голом суддя ще не призначив чисті пенальті у ворота кожної з команд. У першому випадку у ворота «Колоса», коли м`яч в карному потрапив у руку захиснику, а в другому випадку у ворота другої команди «Ясполя», коли захисник відверто « зніс » нападника гостей, але й цьому випадку свисток арбітра мовчав. Можливо, таким чином він « реабілітувався » за непризначений перший пенальті. Але суддівство в першому таймі було ще «квіточками» в порівнянні з другим. На початку другої 45-ти хвилинки гості подвоїли рахунок точним ударом в нижній кут воріт. Це був їхній другий удар у рамку за весь матч, зате 100 % результативність. Після цього господарі оговтались і створили таку кількість моментів, що вистачило б на кілька матчів. На 55 хв. сильним ударом Петрівський скоротив відставання. Гра проходила в одні ворота, чернятинці лише зрідка контратакували. Провалюючись раз за разом гості досить часто фолили, але свисток арбітра чомусь мовчав. А з підняттям прапорця бокового судді із Чернятина у визначенні положення поза грою взагалі окрема історія. Склалося таке враження , що в хлопця рука в гіпсі… Та все ж кульмінацією матчу став не зарахований чистий гол у ворота гостей за 5 хвилин до закінчення матчу, що викликало шквал негативних емоцій місцевої публіки. Петрівський виконав бездоганно штрафний удар з такою силою, що воротар не втримав м`яч у руках і випустив його у ворота, але взяття воріт суддя не зарахував, бо угледів напад на воротаря, коли шкіряна куля була вже у сітці. Та все ж « яспільці » дотиснули суперника на останніх секундах і після суматохи в штрафному майданчику найбільш проворним виявився Никифорук, який зрівняв рахунок.