Головна » 2010 » Серпень » 02
01 серпня. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена" 400 глядачів.

Юнаки - 0:0

Голи: Петрівський (55 хв.), Никифорук (90 хв.) - Чернятин ( 28 , 50 хв.)

Це був передостанній матч перед перервою. В гості до ясенвопільнівців завітав чинний чемпіон району – чернятинський «Колос». Хоча сама гра у виконанні гостей була далекою від чемпіонської. Щоправда перший тайм все ж був за гостями, які більше володіли ініціативою і закономірно виграли з рахунком 1:0 після красивого удару в самісіньку дев`ятку. Перед цим голом суддя ще не призначив чисті пенальті у ворота кожної з команд. У першому випадку у ворота «Колоса», коли м`яч в карному потрапив у руку захиснику, а в другому випадку у ворота другої команди «Ясполя», коли захисник відверто « зніс » нападника гостей, але й цьому випадку свисток арбітра мовчав. Можливо, таким чином він « реабілітувався » за непризначений перший пенальті. Але суддівство в першому таймі було ще «квіточками» в порівнянн ... Читати далі »
Переглядів: 1451 | Додав: stepan_nykyforuk | Дата: 01.08.10 | Коментарі (2)