Головна » 2010 » Вересень » 12 » "Яспіль-2" 2:1 "Чайка" Вільхівці
22:29
"Яспіль-2" 2:1 "Чайка" Вільхівці
11 вересня. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена" 500 глядачів.

Голи: Матієк, Сливка - Гурак.

Даний матч виправдав сподівання вболівальників, недарма ж зустрічалися перша і третя команда турнірної таблиці. Лідер першості першим відкрив рахунок після помилки в захисті. Гурак щосили пробив у дев`ятку. 0:1 - з таким рахунком команди пішли на перерву. В другому таймі на полі була лише одна команда - господарі, які чинили шалений тиск на ворота вільхівчан. Гості в свою чергу, не встигаючи за швидкими діями ясенівців, досить часто фолили. Гра часом переходила у грубощі. Першим не витримали нерви у Садового, який отримав справедливе вилучення. Відігрались господарі після потужного удару з-за меж штрафної, який бездоганно виконав Матієк, влучивши у дев`ятку. А під завісу зустрічі Сливка забив переможний гол і "Яспіль - 2" ще міцніше закріпився на 3-й сходинці в турнірній таблиці.
Переглядів: 967 | Додав: Адмін | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 3
3 Адмін
Результат даного матчу анульовано через порушення регламенту. Команді "Яспіль-2" зараховано технічну поразку.

2 Fanat
Глушків не дякуй, бо очки знімуть. Виявляється, для Ясенова існує регламент, а для інших його нема. Ясенівські хлопці не мають права грати за своє село, а от наприклад воротар "Пробою" Данилюк приїхав до нас разом із Торговицею, Савіцький разом із Чортовцем і т.д. Хоча в районній газеті "Край" було застереження, що гравці "Пробою" та "Ясполя" не мають права виступати в чемпіонаті району. Отакий в нас "регламент".