Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 87 88 89 90 91 ... 100 101 »
 Яспіль 1:1 "Тризуб"
Гол: Вийчук
      Зігравши в останньому турі зі Стрільчем внічию, набравши однакову кількість очок, до півфіналу далі іде "Тризуб", оскільки має кращу різницю м`ячів.
      Півфінальні пари наступні:
 "Тризуб" - ДЮСШ та Глушків - "Інтерпласт". А Яспіль розпочне в неділю участь в чемпіонаті області, де його суперником буде "Ніка - Динамо".
Переглядів: 661 | Додав: Адмін | Дата: 03.04.11 | Коментарі (0)

29 березня 17.00 стадіон "Рух"

Прикарпаття - 2 3:1 Яспіль

Гол в Ясполя Щеглюк.

Переглядів: 658 | Додав: Адмін | Дата: 30.03.11 | Коментарі (0)

Яспіль 9:2 Віконда

Голи: Яремчук(6), Заячківський(2), Келець.

Знову глядачі спостерігали соло Андрія Яремчука, який забив чергові 6 мячів.

Переглядів: 715 | Додав: Адмін | Дата: 27.03.11 | Коментарі (0)

Розпочалися ігри другого раунду на призи газети «Край» та РФФ. У першому своєму матчі «Яспіль» зустрічався з «Інтерпластом». Початок гри для наших хлопців складався якнайкраще. Уже в перші 5 хвилин гри ясенівці були попереду 4:0. Голи в нашої команди забили Вийчук (2),  Келець та Яремчук.  Піймавши кураж і за шаленої підтримки своїх уболівальників здавалося, що «Яспіль» просто познущається із своїх іменитих  суперників. Але не так сталося, як гадалося. Суперник знайшов у собі сили і вже в першому таймі відквитав спочатку три голи, а в другому забив п`ять «сухих» голів. Гру на себе взяв їхній лідер Білик, який поховав всі надії ясенівців, забивши загалом п ... Читати далі »

Переглядів: 674 | Додав: Адмін | Дата: 26.03.11 | Коментарі (1)

22 березня , вівторок , 16.00 год. Старий Лисець.

"Тепловик" 0:1 "Яспіль"

Гол: Вийчук ( 62 хв.)

Готуючись до нового сезону, який стартує 3-го квітня , команди перевіряють свої склади в товариських іграх . Сьогодні зустріч проходила з перемінним успіхом то однієї , то іншої команди . В першому таймі гра точилася в основному в центрі поля практично без гольових моментів. Всього-на-всього один гольовий момент за всю першу половину зустрічі , коли Вийчук вийшов на побачення з голкіпером івано-франківців , але щосили пробив над поперечиною . Зате друга половина гри видалася вже більш цікавішою . На початку тайму Яремчук ювелірним пасом виводить все того ж Вийчука на ворота "Тепловика" останній пробиває з кута і забиває , але суддя фіксує офсайд . За якусь мить вже Яремчук сам пробиває , але удар на себе приймає хрестовина воріт "тепловиків". Оговтавши ... Читати далі »
Переглядів: 899 | Додав: Адмін | Дата: 23.03.11 | Коментарі (4)