Головна » 2010 » Липень » 08

07 липня. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена" 150 глядачів

Перед початком матчу його учасники хвилиною мовчання вшанували видатного чортовецького футболіста Івана Боднарука, який рано пішов із життя.Сама ж гра проходила з перемінним успіхом.Обидві команди показали досить змістовний футбол, чим не дали нечисленним глядачам нудьгувати. Єдиний гол в цьому матчі був забитий під завісу першого тайму. А в протистоянні юнацьких команд еремогу святкували молоді чортівчани - 4:2.
Переглядів: 1383 | Додав: stepan_nykyforuk | Дата: 08.07.10 | Коментарі (1)

27 червня. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена" 600 глядачів
Хмарно + 19 `С

Юнаки - 0:1

Ясенів Пільний: Синчишин, Киюк,Келець,Мандич П, Никифорук (Гавриш), Матієк, Савчук, Коновалик, Мандич А., Петрівський, Яремчук.

Богородчани: Русак, Процак, Тащук, Стельмахович (Богоносюк 46), Руснак, Глодан (Тимчишин 66), Кульчак, Паславський (Петрів 71), Герин, Мотуз, Грицюк.

Арбітр: Луцан Василь (Калуш).

Попередження: Яремчук 34, Савчук Д 41 - Руснак 28, Паславський 70.

Голи: Коновалик 49 - Грицюк 42, 81.

Звітна гра проходила в рівній боротьбі з перемінним успіхом то однієї, то іншої команди. Слід відзначити, що в стартовому складі «Ясполя» вийшло одразу шість місцевих футболістів. Першими відзначилися гості наприкінці першого тайму. На початку другого тайму Сергій Конова ... Читати далі »
Переглядів: 892 | Додав: stepan_nykyforuk | Дата: 08.07.10 | Коментарі (1)