Головна » 2010 » Червень » 14 » "Яспіль" 2:2 "Тепловик"

13 червня. Ясенів Пільний. Стадіон «Парк-Арена» . Хмарно +28 `С
800 глядачів.

Ясенів Пільний: Синчишин, Киюк, Дутка, Українець, Матієк, Коновалик, Гавриш (Мандич П.), Мандич А.(Шинкарук), Матвєєв (Савчук) , Король, Яремчук.

Івано-Франківськ: Вислобіцький, Яценко, Лесів, Царук, Слободян, Шкварилюк, Януш, Дронь, Шпирка, Уграк (Гундяк), Нестерук.

Голи: Яремчук (30 хв), Король (70хв.) - Уграк (13 хв.), Нестерук (75 хв.-пенальті).

Суддя: Маланюк Любомир

Асистенти: Фреїк Ілля, Попух Михайло

Інспектор: Сікора В. В. (всі Івано- Франківськ)

«Тепловик» приїхав до Ясенева Пільного, щоб обіграти селян , як висловились самі футболісти після матчу, «на одній нозі». Однак не вийшло, бо як сказав їхній тренер Васильків з кимось у телефонній розмові, що «за останні три роки ми ледве «ноги винесли» з поля. Хоч ми і «возили» їх, але ці «кістьми лягали». Такої самовіддачі на полі я ще не бачив. А вболівальники тут просто шалені. Такої підтримки в області нема».
Сама ж гра розпочалась у високому темпі. Ініціативою з перших хвилин заволоділи лідери змагань, які грали всю гру першим номером, а «Яспіль» відповідав гострими контратаками. І вже на 6-й хвилині до однієї з таких підключився капітан Іван Дутка, який з`явився знову у складі після дискваліфікації. Пройшовши лівим флангом від центра поля, Іван змістився в центр і з метрів 17-ти пробив. М`яч буквально просвистів над поперечиною воріт. Та першими забили гості, які вже в дебюті матчу на 13 хвилині відкрили рахунок зусиллями Руслана Уграка. Здається, цей гол тільки розізлив господарів матчу, які після цього почали грати ще активніше. На 30-й хвилині «Яспіль» провів швидку атаку лівим краєм, послідував простріл у карний майданчик і Андрій Яремчук пробив злету, забивши гол-красень. Ясенівці впіймали кураж після забитого гола і продовжували настирливо шукати шлях до воріт команди з обласного центру. Шкода тренера гостей, який витратив за весь матч безліч нервових клітин. В першому таймі глядачі побачили ще два голи у воротах кожної з команд, але суддя їх не зарахував через офсайд в обох випадках, що викликало шквал критики з обох сторін на адресу арбітра. На мою думку в обох випадках суддя помилився. Особливим за красою був гол Яремчука, який зіграв на випередження і так вгатив м`яч у сітку воріт, що воротар навіть не зреагував на нього, призвівши цим самим ясенівську торсиду до ейфорії. З голом навіть погодилися гості, які вже цілою командою йшли до центра поля… Це був би вже 8-й гол Андрія у чемпіонаті, але й так з сімома голами він одноосібно очолює список бомбардирів. Не знаю, що тренери обох команд говорили своїм футболістам, але крики з обох роздягалень було чути аж на трибуни. Мабуть, це подіяло на футболістів обох команд, які вийшли на другий тайм відмобілізованими. Малюнок гри не змінився, франківці й надалі грали першим номером, але пропускали швидкі контратаки, коли господарі три проти двох, або два проти одного виходили на їхні ворота. На 70-й хвилині «Яспіль» провів одну з таких атак, в результаті Яремчук сильно пробив, воротар відбив прямо на Короля, якому нічого не залишалось, як переправити шкіряну кулю в порожні ворота. Гол! "Парк-Арена" буквально здригнулася від крику. 2:1 – футболісти «Ясполя» та їхні фани «на сьомому небі» від щастя . В повітрі запахло сенсацією. Здається, «тепловики» та їхній тренер, який використав всю свою «лексику» на адресу своїх підопічних, не розуміли, де вони знаходяться. На куражі «Яспіль» міг ще забивати, але після сильного удару Короля Вислобіцький чудом зреагував на м`яч. В останню чверть матчу треба було відійти на свою половину і довести матч до завершення, але не так сталося, як хотілося. В своєму карному Киюк порушив правила і суддя чітко вказав на «точку». Це вже 5-й пенальті у ворота «Ясполя» в цьому сезоні, попередні чотири не були реалізовані. На цей раз Нестерук чітко розвів Синчишина та м`яч по різні боки. Тішилися гості голу як перемозі. Звітний матч ще раз довів, що при бажанні і самовіддачі можна грати і перемагати будь-яку команду цього чемпіонату. Тому й не дивно, що інспектор Сікора, який бачив гру «Ясполя» у Долині, вдома проти «Сокола» та «Тепловика» не міг ніяк збагнути, чому ясенівці з такою грою посідають лише 12 сходинку в турнірній таблиці…

Переглядів: 1126 | Додав: stepan_nykyforuk | Рейтинг: 5.0/1