Головна » 2010 » Липень » 28 » "Яспіль-2" Ясенів Пільний - 2:1 - "Дажбог" Торговиця
22:15
"Яспіль-2" Ясенів Пільний - 2:1 - "Дажбог" Торговиця
Ясенів Пільний. Стадіон " Парк-Арена" 250 глядачів.

Голи: Никифорук (12хв.), Сливка (25 хв.) - Шинкарук (70 хв.)

До кінця екватора залишилось ще зіграти 2 тури, тож боротьба за місця в турнірній таблиці точиться запекла. Друга ясенівська команда приймала на своєму полі сусідів із Торговиці. Гра розпочалась із розвідки обох команд. На початку зустрічі активніше виглядали гості, але це були в основному поперечні паси в центрі поля, які небезпеки для воріт господарів не приносили. На 12 хвилині ясенів ці провели швидку атаку правим краєм, Сливка навісив від кутового прапорця в район шістки і ніким не прикритий Никифорук піймав воротаря гостей на протиході, забивши головою в кут воріт. До честі брамкаря гостей, він ще не раз врятує свою команду від гола. Якраз страж воріт Торговиці був найкращим у складі своєї команди. Якби не сейви у його виконанні, то рахунок міг би бути двозначним. Але й він не міг нічого вдіяти після потужного удару Сливки на 25 хвилині, який «розстріляв» ворота з близької відстані. За рахунку 2:0 команди пішли відпочивати. У другому таймі «Яспіль» ще більше атакував і забив ще 2 голи, які ,щоправда, не були зараховані. І якщо 4-й гол дійсно був забитий з положення поза грою, то третій – чистий гол, з яким погодились навіть торговецькі футболісти, які вже йшли до центра поля. Але іншої думки був суддя. Чому він його не зарахував, мабуть, йому одному відомо. В середині другого тайму «Дажбог» відквитав один м `яч, але на більше гостей не вистачило. А вже після фінального свистка футболісти потиснули один одному руки і подякували за гру, що дуже приємно. В неділю «Яспіль-2» прийматиме чернятинський «Колос».

Результати інших матчів 13 туру:

ФК Олієво-Королівка — "Ураган" Воронів 1:3 (1:2).
"Чайка" Вільхівці — ФК Острівець 6:1 (2:1)
Лука — Котиківка  4:1 (2:0)
 "Скали" Чортовець- ФК Семенівка - 0:0 (7:1), "Дністер" Городниця- ФК Глушків 4:5 (1:1), "Каменяр" Серафинці — "Стиль Топорівці-0:2 (6:0), "Колос" Чернятин — "Дністер" Незвисько -+:-

Переглядів: 1713 | Додав: stepan_nykyforuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Sokil
По-моєму тут якась помилка. Гол забив не Шинкарук, хоча Ігор дуже старався і був найкращим у складі своєї команди.