Головна » 2010 » Вересень » 9 » Яспіль 2:0 Прикарпаття - 2

Нереалізований пенальті: Щеглюк( 56 хв.)

Ясенів Пільний: Синчишен, Мандич П., Дубина, Куташ, Савчук , Киюк, Томащук. Петрівський,  Мандич А., Вийчук, Щеглюк (к).

Івано-Франківськ: Іконніков, Новицький(к), Гаврилишин, Урбанович, Москалик, Вірстюк, Кравців, Коржук, Гуйван, Гутьян, Калайда.
Запасні: Петрук, Рудницький, Лучків.

Вилучення: Новицький (2 ж.к.)

Суддя: Нізола Андрій (Ів.-Франківськ)

Це вже була четверта зустріч суперників між собою в цьому сезоні, враховуючи кубкові матчі. Нагадаю, вигравши перший кубковий матч в Ясеневі – 3:1, на виїзді «Яспіль» мінімально поступився 1:0 і пройшов далі. В матчі чемпіонату в першому колі перемогу теж святкували хлопці з обласного центру, забивши переможний гол на останніх хвилинах. Тож цілком логічно, що в рідних стінах ясенівці хотіли реабілітуватися. І це їм вдалося. Враховуючи той факт, що Москвін привіз до Ясенева Пільного одразу п`ятьох футболістів основного складу «Прикарпаття» - тим більше ця перемога виглядає заслуженішою і вагомішою. Хоч і проходив цей матч під рясним дощем , все ж футболісти обох команд показали досить пристойний футбол з великою кількістю гострих моментів біля обох воріт. М`яч практично не затримувався в центрі поля. Команди зіграли у відкритий атакувальний футбол. Такий футбол, який подобається глядачам. Перші десять хвилин матчу команди ніби придивлялись одна до одної, боротьба точилась за центр поля. Та вже невдовзі тривожний сигнал пролунав для гостей тоді, коли Щеглюк філігранно виконав штафний, після якого м`яч влучив у поперечину воріт. Гості одразу ж огризнулися і відповіли двома досить небезпечними атаками, одна з яких ледь не завершилась взяттям воріт. На 15 хвилині «Яспіль» проводить атаку правим краєм, Щеглюк робить навіс в район «точки» прямо на груди Вийчуку і останній, не опускаючи м`яча на землю, буквально «розстрілює» Іконнікова і відкриває рахунок в матчі. Тиск на ворота гостей все дедалі посилюється. Непогані шанси для взяття воріт мають все той же Вийчук та Щеглюк. Останнього вже персонально починають опікувати по 2-3 футболісти, а це в свою чергу створює простір для партнерів, котрі підключаються до атаки. У господарів з`являються можливості для дальніх і ближніх ударів по воротах і вони ними користуються сповна. Отже, підсумовуючи 1-й тайм, констатуємо, що результат за грою – 1:0! Після перерви малюнок гри не міняється. «Яспіль» продовжує атакувати, а «Прикарпаття – 2» гостро контратакує, особливо виділяється їхній лівий фланг атаки. На 56 хвилині Щеглюк робить прохід по флангу, входить у карний і Новицький недозволеним прийомом його зупиняє. Суддя без роздумів призначає пенальті і вилучує захасника за друге попередження з поля. До м`яча підходить сам потерпілий. Пробиває в самий кут не сильно, але технічно і воротар в карколомному стрибку переводить м`яч на кутовий. Здавалось, що це був переломний момент в матчі, адже граючи в меншості, «прикарпатці» на десять хвилин заволоділи беззаперечною ініціативою, а господарів ніби хтось підмінив. Згадалось старе футбольне правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». Хтось з вболівальників навіть згадав про не фартову білу форму… Удар зі штрафного рятує стійка воріт господарів, кілька небезпечний пострілів рятує Синчишен. Але надалі слова свого тренера Матієка, мабуть,  дійшли до футболістів, вони оговтались і перехопили ініціативу. Логічним завершенням став гол під завісу матчу у виконанні Томащука, який сильно пробив під поперечину з – з а меж карного. Аж після цього гола трибуни з полегшенням зітхнули. В неділю «Яспіль» поїде в гості до угринівського «Сокола», в якого виграв на своєму полі в першому колі – 3:1. Сподіватимемось на сприятливий результат і цього разу, адже вже буде в строю задній захисник Ольшанецький, який пропускав звітну гру через перебір жовтих і ще ряд футболістів , які заліковують мікротравми.

21 тур:
"Нафтовик" 5:3 "Сокіл" ( 4:2 )
"Пробій" 0:0 "Тепловик" (юнаки 2:1)
"Юніор" 2:1 "Ніка" (юнаки 0:6)
"Карпати"Яоемче 7:0 Фк "Снятин" (юнаки 3:1)
"Карпати"Печеніжин 5:1 Тлумач (2:0)
"Галичина" 0:0 "Бескид" (1:0)
Фк "Калуш" -:+ "Газовик" (юнаки -:+)

Переглядів: 1169 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 8
8 Pele
Футболіст, я думаю, що ти досить влучно назвав "п`яне бидло". Повністю тебе в цьому підтримую. Але не розумію чому через таких козлів мають страждати всі вболівальники? Ось і цієї неділі нас обзивали в Угринові "Яспіль фуфло", але нормальні люди не повинні навіть цьому придавати увагу. Дурнів вистачає скрізь. Вірю, що порядних людей все ж таки більшість. Так що вибачай за тих придурків, які образили вашого тренера. Я з ним спілкувався. Досить нормальна людина, хоча і говорили ми різними мовами, але повністю між собою розумілись.

7 Футболіст
Pele я мабуть виразився не найкращим чином!!! Коли почався дощ, то всі пішли на верх, я це розумію!!!
Проте не гарно вказувати гостям, як вони мають говорити! Наш тренер довго прожив у Дніпропетровську і нормальним є те, що він розмовляє на російській! А якесь, вибачте за слово "бидло п'яне", ходило і розказувало, що він москаль, х*й і т.д. Так не можна ставитись до гостей...Здається, коли ви були на матчі у Франківську, вам навіть слова образливого не сказали!
Чи я помиляюсь?

6 Pele
Футболіст, повністю тебе підтримую у тому, що тренер юнаків "Ясполя" повів себе не з кращого боку. А на рахунок того, що хтось заважав вашому тренеру то це неправда. Почався сильний дощ і люди почали ховатися хто в машини, а хто в трибуну. Так що пройшлися через вашу технічну зону. Думаю нічого страшного не сталося. Адже критого стадіону у нас нема так як в Яремчі.

5 Футболіст
Коли п*яні "вболівальники" заваджають тренеру гостей щось підсказати гравцям, дати вказівку запасним, бо ходять через "тренерську зону", то це не вболівання!!! Я їх чув тільки тоді, коли голи забивали...Це називається палко підтримували? Нічого не маю проти команди, проте вболівальники вас плавлять, як то кажуть...на матчі юнаків тренер ваш підійшов і почав бійку із фаном, за те, що той щось там крикнув..То це як назвати?
Суддя юнаків Настя Романюк!
А дорослих судив Нізола Андрій

4 Яремче
Футболіст, не знаю, що там було на стадіоні коли ви грали, але коли в 1 колі грало Яремче, вболівальники несамовито цілий матч підтримували "Яспіль". Такої шаленої підтримки я не зустрічав на жодному стадіоні області. І хоча програли нам 0:3, але після матчу всі стоячи їм аплодували. Отак би й іншим командам.

3 Киця
Діма Савчук найкращий.

2 Адмін
Футболіст, щиро вдячний за наданий склад "Прикарпаття". А що, вас хтось ображав? Тому що не розумію твоєї репліки про дискваліфікацію поля. Як відомо, поле було дискваліфіковане через безпорядки після матчу з "Пробоєм". Тому проти Долини грали в Гвіздці. Але повір, що через декількох п`яних вболівальників не можуть страждати всі нормальні люди, які серцем і душею вболівають за футбол.

1 Футболіст
Прикарпаття-2: Іконніков, Новицький(к), Гаврилишин, Урбанович, Москалик, Вірстюк, Кравців, Коржук, Гуйван, Гутьян, Калайда. Запасні: Петрук, Рудницький, Лучків.

Після цієї гри розумію, за що у вас дискваліфікували поле...