Головна » 2010 » Травень » 11 » "Яспіль" 0:3 "Карпати Я"

Ясенів Пільний: 1 Синчишин, 3 Дутка(к), 7 Матієк, 10 Українець, 18 Киюк, 5 Савіцький (Матвєєв), 6 Кіцак. 8 Коновалик (17 Шинкарук), 9 Гавриш (4 Стасюк), 20 Яремчук (22 Афанасьєв),11 Король (12 Савчук).

Яремче: 25. Плетеницький ,5. Вовчак , 2. Кавінський ,10. Басараб , 3. Веприк, 16. Веретко 20. Ципердюк Р. (к) (21 Чабан), 13. Ципердюк І. , 7. Ткачук , (8. Чопик ), 11. Василів, (9. Шафарчук) 17. Коцаб’юк

Суддя: Нізола Андрій (Івано-Франківськ)

Голи: Ткачук, Веприк, Веретко.

Гра почалася у високому темпі з атак господарів. Вже на 3-й хвилині партнери точним пасом вивели нападника «Ясполя» Короля віч-на-віч з воротарем, але оборонець «Карпат» відверто «зніс» останнього з ніг. Суддя за фол останньої надії обмежився лише жовтою карткою. Підтримувані рідними вболівальниками, господарі й надалі штурмували ворота «Карпат». Видно, що гості не готовими були до такого розвитку подій, але все ж до середини 1 – го тайму вирівняли гру. І в першій своїй небезпечній атаці послідував навіс у карний майданчик і ніким не прикритий Ткачук головою точно пробив – 1:0 ! З таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі футболісти дещо «підсіли», але побільшало гольових моментів. Так виходив на побачення з воротарем яремчанæв Матвєєв, але після його удару Плетеницький якимось чудом перевів м`яч на кутовий. А після потужного удару Короля з-за меж карного майданчика удар на себе прийняла поперечина воріт. Видно було як почав нервувати тренер «Карпат» Клим`юк, щоразу поглядаючи на годинник…І тут далі спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти - забивають то¦. Двічі протягом п`яти хвилин гості заставили господарів виймати м`яч із своєї сітки. Спочатку Веприк прийнявши шкіряну кулю на куті шістнадцятки, ударом в дев`ятку подвоїв рахунок, а потім Веретко сильним ударом в кут воріт встановив остаточний рахунок.