Голи: Ярош (2), Яремчук (2), Лабач, Візінський Р. - Осадчук (2),Голинський.

Ясенів Пільний: 1. Бучак (12. Візінський С.),14. Муляк, 15. Клочаний, 8. Михайлик, 13. Заячківський, 3. Візінський Р.,16. Савчук, 17. Яремчук, 11. Перегінець (4. Лабач), 9. Сливка, 7. Ярош (к).

Запасні: Никифорук.

Вербівці: 1. Дем`янів, 15. Фреюк, 9. Сенкевич Я., 11. Чабан. 13. Кутняк, 5. Маріяш. 4. Сенкевич В.,7. Голинський, 10. Семенчук,12. Бойчук, 14. Осадчук.

Запасні: Євчук, Барик.

Уже в дебюті зустрічі, на першій хвилині, гості повели у рахунку. Після удару по воротах воротар "Ясполя"  Бучак не втримав м`яч у руках і той опинився у воротах - 0:1. Окрилені успіхом, гості пішли уперед і через кілька хвилин знову забивають, щоправда через офсайд гол відміняє суддя. Ще через кілька хвилин знову "Ураган" забиває, але в цьому епізоді гравець підіграв рукою і гол знову відмінено. В середині першого тайму гості подвоюють рахунок - 0:2. Аж після цього господарів ніби прорвало. Команда заграла так, як від неї вимагають вболівальники. Широко, швидко, в один дотик, з безліччю ударів по воротах. Це і принесло свої плоди. Ще до перерви Ярош та Яремчук встановили "статус-кво" у матчі.
       Другий тайм повністю проходив під диктовку ясенівців. І забий усі створені моменти, рахунок на табло міг бути двозначним. Але на початку другої половини гри Лабач виводить господарів уперед, потім Ярош забиває четвертий гол, майстерно перекинувши дугою голкіпера. Залишалось грати ще пів тайму. Вербівчани відповідали тільки контратаками. Скоротили рахунок після подачі кутового і ніким не прикритий нападник "Урагану" чітко головою у дев`ятку скоротив відставання у матчі. Але це тільки розізлило господарів. Спочатку молодий Роман Візінський обігравши по ходу весь захист вербівчан, "вколотив" п`ятий м`яч, а під завісу зустрічі Яремчук реалізовує вихід на побачення - 6:3. Чудова, відмінна гра "Ясполя". "Молодці" - так проводжали команду вболівальники після матчу. Наступної неділі на "Парк-Арену завітає лідер першості- серафинецький "Каменяр".

Результатати інших матчів:

СЕРАФИНЦІ — ТОРГОВИЦЯ — 5:3 (1:5)

ОЛІЄВО-​КОРОЛІВКА — ЧЕРНЯТИН — 1:4 (1:1)

14 Мишко
А чого ви нічо за юнаків не пишете? Юнаки також нормальну гру показали і забили чудо гол з кутового у девятку який називається сухий лист.

13 Messi
Це ше один доказ того шо з Чортівцем була прикра невдача. Ми можем і вмієм показати прекрасну, видовищну гру і позитивний результат. Вербівці до кінця матчу ледве ноги тягали. Фізично здали. А ми ще тайм могли бігати.

Ці коменти з сайту h-sport.if.ua

Вербівці: «Бардак процвітає. Не хотів цього року нічого писати, але те що відбувається із районним футболом, нагадує байку «НА ФІГА КОЗІ БАЯН?». Пишуть всі, а віз і досі там. Упасти до такого рівня нашому чемпіонату – копійка ціна. Рильце в пушку у всіх суддів, а КДК і очільники районного футболу махають головами, як вперті цапи. Пародія на футбол, на організацію, на суддівство. За що платять їм по двісті гривень – вони таблички множення не знають, а не те щоб футбольних правил. Диву дивуєшся на це шоу… Дійсно, ми заслуговуємо на таке ставлення до себе. Баранам місце в отарі, а пастухам — на полонині. Нишпорки шурують, бабло збирають, барани носять і палець смокчуть. До чого докотилися, кому це потрібно – для галочки, ніби щось робиться? Правда, кажуть, за комуни і народ був простіший, і керівники мудріші… Хай щастить усім!»

Mer­cu­r­ial: «Не сперечаюся, Ясенів — сильна команда, але щоби було, якби Вербівці забили (вони забили) ті два голи, рахунок був би 0:4 після першого тайму. І, погодьтеся, гра була би зовсім іншою. І про не зараховані голи: там офсайду не було. Коли на добиванні опинився гравець, він вибігав під час удар, коли воротар парирував м’яч. А щодо другого не зарахованого голу, то я говорив з тим гравцем, що забив. Він казав, що руки у нього не було. Вербівці нагло засудили, не зарахували 3 голи».

Yasen: «Так-​так, Ясенів 10 тисяч заплатив судді, щоб він «вбив» потужну команду з Франківська під назвою «Ураган». Купа підстав. Вербівці, як ви далі думаєте грати? Приїхали Мандич і Григорів і забрали на перевірку 6 карток. Українець грає під чужим прізвищем. Хлопці виступали за Яремче, і ми їх знаємо. Приїздили до нас. Один номер — взагалі цирк на дроті. Пацан вчився разом з Яремчуком у Франківську, а в заявці йому лише 19 років… Тепер про голи, які відмінив суддя. Правда, два, а не три. В першому випадку положення поза грою, а в другому підіграв ваш нападник рукою. Судді взагалі препаскудно відсудили усі три. Тож не треба лише винуватити в програші суддів. Наробили каші у два боки. Але кращого не буде. Такий у нас рівень суддівства».

9 Футболіст
А отак і грає. У нас все можна. І це не тільки про Кутняка мова. На полі грав ще Українець, який виступав свого часу за Яремче, під чужим прізвищем. Навіть неозброєним оком було видно, що команда обласного рівня групи А. З Вербівців може три людини було. Мені відомо , що були керівники районної федерації і взяли на перевірку картки деяких футболістів Вербівців. Ще Чернятин мав претензії до них.

8 chelsea
кутняк взагалі заявлений за обертин.як він грає в нашому районі?

7 zik
краще би на сайті району написали про вербівські заявки.

6 zik
молодці. оце я розумію футбол. такої гри вже давно чекали від вас. пацани ви супер. з такою грою вам бути у лідерах. і це при тому що граєм не найсильнішим складом. багато нема.

5 оглядач
на сайті "Городенківщина спортивна" пише що Вербівці нагло засудили.

4 Адмін
Jsan, чим тобі склад "Ясполя" не подобається?

3 jsan
vonu nemoi .j duwov itilom za ridney jspil .poduvlysu nanaw sklad komandu to aw moroz tilom ide

2 jsan
treba we dovho čekat uranan čěmpion

1 fanat
Пацани ми чекаєм нарешті на першу перемогу на нашому стадіоні в цьому сезоні. ми віримо у вас. Яспіль вперед!