10. Ясуник В. (3. Келець С.)17. Партан Р. (2.Якубів)....

Запасні:     Запасні:

15. Буряк І.
23. Книгиницький В.21. Моголівський З.

Перша 5-ти хвилинка матчу була за гостями, які рухалися швидше, краще комбінували, але невдовзі господарі провели швидку атаку правим флангом і біля бровки капітана ясенівців зупинили не дозволеним прийомом. Яремчук сам майстерно виконав навіс у карний прямо на голову Сокотовичу і Андрій чітко посилає м`яч у сітку - 1:0. Не проходить і 5-ти хвилин, як все той же Яремчук врозріз виводить на побачення з Качуром Пиняка, але Олег пробиває прямо у воротаря. Ще за мить уже сам капітан господарів не забиває після пасу Ясуника, а через декілька хвилин наші нападники помінялись ролями і вже після пасу Яремчука не забиває Ясуник, який вийшов віч-на- віч з воротарем гостей, і перекинув м`яч і через воротаря, і через ворота. Гол назрівав. Ще варто згадати простріл Леоніда Українця і Ясуник не попадає у порожні ворота, а також потужний удар Вадима Українця із-за меж карного майданчика, але Качур виявився на висоті. Під завісу першого тайму Яремчук все ж забиває, щоправда суддя побачив у його діях порушення правил і гол не зараховує. Господарі все ж забили гол у роздягалку зусиллями Савки, який пройшов по правому краю, прострілив і Яремчук переправив м`яч у сітку. 2:0.
      Другий тайм гості дещо активізувались, але щось путнього чи гольових моментів у них не було, хіба що за винятком одного моменту, коли Юрій Білогубка на лінії шістки обігрував захисника господарів  і впав, випрошуючи пенальті. А так за цілу гру "Сокіл" не створив жодного бодай напівмоменту. Натомість яспільці могли ще не раз засмутити гостей. За 15 хвилин до кінця Яремчук забиває, але суддя знову фіксує офсайд. В самому кінці матчу "Яспіль" проводить затяжну атаку, яку розпочав на лівому фланзі Савчук. Дмитро прострілив у район шістки, послідувала серія добивань і рикошетів  і найвправнішим в даній ситуації виявився Савка, який і зробив остаточний рахунок. Отже, 3:0 - переконлива і цілком заслужена перемога "Ясполя".
        Наступний поєдинок наша команда проведе на провідну неділю з чемпіонами області - коломийськими "Карпатами".

Юнаки - 2:0  Голи: Перегінець, Буджак.