Офіційний сайт ФК "ЯСПІЛЬ"

Головна » 2016 » Квітень » 28 » ЗАЯВКИ КОМАНД НА СЕЗОН 2016 РОКУ.
18:38
ЗАЯВКИ КОМАНД НА СЕЗОН 2016 РОКУ.
 

1 ЛІГА :

"Вихор" Тишківці (24 гравці)
Бабечко Василь (1996)
Бабинський Володимир (1980)
Вересюк Іван (1997) - юн. склад
Гев'юк Віталій (1994)
Григорчук Володимир (1991)
Заводовський Ігор (1981)
Заячківський Андрій (1991)
Заячківський Юрій (1992)
Кіпещук Олександр (1990)
Керніцький Михайло (1993)
Кисилиця Микола (1990)
Кузишин Віктор (1994)
Лабач Іван (1990) - "Колос" Чернятин
Лук'янець Тарас (1995)
Макогін Ігор (1988) - ФК "Ол-Кор" Олієво-Королівка
Матвієнко Максим (1995)
Матько Віталій (1983)
Насадик Василь (1996)
Павчук Богдан (1987)
Пеца-Довбуш Тарас (1991)
Пронич Ростислав (1987)
Скіцько Іван (1995)
Скіцько Василь 1979
Тарновецький Іван (1982)

Вибули: Приймак А. (ФК "Стрільче")

"Обрій" Чернятин (18 гравців)
Барик Роман (1992)
Бойчук Ігор (1997) - юн. склад
Валовський Віталій (1989) - "Пробій" Городенка
Галицький Іван (1985)
Григорів Ігор (1993)
Григорів Роман (1989)
Грицюк Володимир (1991)
Грицюк Юрій (1992)
Данилюк Іван (1988) - ФК "Глушків"
Дем'янчук Ігор (1986)
Косминка Іван 1973
Косминка Богдан (1986)
Косминка Сергій (1988)
Матович Василь (1995)
Михайлюк Роман (1979) - "Пробій" Городенка
Том'юк Віталій (1992)
Франків Роман (1995)
Човганюк Дмитро (1987)

Вибули: Боднарчук В. (ФК "Глушків"), Голинський Ю. (ФК "Сороки"), Горічко (ФК "Живачів", Тлумацький р-н), Лабач ("Вихор" Тишківці)

"ОЛКОР" Олієво-Королівка (26 гравців)
Артим Іван (1997) - "Чайка" Вільхівці - юн.
Бичай Андрій (1992) - "Чайка" Вільхівці 
Грам'як Мирослав (1988)
Дем'янів Віталій (1995)
Дробко Михайло (1991)
Зубко Іван (1988) - в 2015 р. не реєструвався
Климович Руслан (1996)
Клочаний Богдан (1998) - ФК "Колінки" - юн.
Кошка Микола (1992) - в 2015 р. не реєструвався
Липко Андрій (1991)
Литовський Тарас (1989)
Лукинів Назар (1996) - ФК "Семенівка"
Макогін Володимир (1985)
Мандич Петро (1986)
Морган Євген (1996)
Мороз Руслан (1997)
Паньків Іван (1993)
Пиріг Тарас (1993)
Празник Микола (1983)
Присяжнюк Станіслав (1989)
Родим'юк Вадим (1996)
Ступар Василь (1992)
Ступар Павло (1997)
Харук Дмитро (1993)
Чіляк Віталій 1919
Яковишин Назарій (1992)

Вибули: Макогін ("Вихор" Тишківці)

"Перспектива" Рашків (29 гравців)
Бойчук Іван (1996)
Бойчук Денис (1995)
Борис Орест (1980) - в 2015 р. не реєструвався
Буртник Роман (1978) - "Дністер" Заліщики, Тернопільщина
Власенко Василь (1991)
Гурак Роман (1990) - ФК "Семенівка"
Данилюк Богдан (1993)
Данилюк Дмитро (1996)
Данилюк Михайло (1997) - юн. склад
Данилюк Роман (1995)
Дичук Назар (1997) - юн. склад
Калинюк Роман (1997) - юн. склад
Камінський Степан (1990)
Келець Станіслав (1990)
Коваленко Олег (1990) - ФК "Котиківка"
Койляк Олег (1988) - ФК "Семенівка"
Лашта Олег (1995)
Максимчук Андрій (1997) - юн. склад
Мандич Андрій (1984)
Мандич Петро (1987)
Мельник Олександр (1989)
Осадчук Іван (1997) - юн. склад
Пундик Василь (1988)
Сидорак Дмитро (1989)
Сидорак Дмитро (1990)
Стасюк Петро (1993) - в 2015 р. не зареєстрований
Фернюк Іван (1984)
Юрчук Петро (1992)
Якімишин Віталій (1992) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н

Вибули: ?

"Скали" Чортовець (34 гравці)
Андрейчук Андрій (1995)
Андрейчук Михайло 1972
Водянчук Василь (1996)
Водянчук Юрій (1996)
Дідович Андрій (1995)
Дідович Роман (1982)
Долинський Василь (1991)
Калин Іван (1988)
Калин Іван (1991)
Калин Павло (1994)
Калин Юрій (1997) - юн. склад
Калин Ярослав (1969)
Ковцун Микола (1988)
Костюк Ігор 1969
Костюк Василь 1966
Костюк Михайло (1985)
Костюк Олексій (1996)
Коцаб'юк Іван (1997) - юн. склад
Носурак Петро (1989)
Озарко Іван (1992)
Озарко Володимир (1990)
Олійник Юрій (1985)
Пігач Іван (1992)
Савіцький Іван (1994)
Сергенюк Віктор (1995)
Сергенюк Віктор (1996)
Сергенюк Василь (1991)
Соловка Дмитро (1992)
Солоджук Михайло (1994)
Судак Василь (1994)
Чорнописький Володимир (1994)
Шевага Володимир (1994)
Шевага Дмитро (1996)
Шелефотнюк Юрій (1991)

Вибули: ?

"Ураган" Воронів (40 гравців)
Андрухович Андрій (1984)
Б'єнь Назар (1988)
Бордейчук Михайло (1997) - юн. склад
Гарасимчук Микола (1980)
Гурак Дмитро (1985)
Гурак Олександр (1994)
Дідик Віктор (1995)
Дробко Ігор (1991)
Дробко Віталій (1986)
Дробко Володимир (1990)
Жичицький Роман (1988)
Казимірчук Іван (1997) - юн. склад
Ковбасюк Дмитро (1981)
Козарук Андрій 1980
Койляк Іван (1986)
Король Петро (1982)
Кудибин Дмитро (1991)
Кудибин Тарас (1985)
Мадрига Андрій (1994)
Максимів Володимир (1981)
Максимів Дмитро 1979
Максимів Микола (1986)
Мороз Іван (1994)
Мороз Дмитро (1991)
Онуфрейчук Василь (1989)
Осташ Віталій (1987)
Павлинюк Олег (1989)
Панчишин Михайло (1997) - юн. склад
Петрів Михайло (1993)
Прокоп Андрій (1997)
Римець Ярослав (1984)
Савіцький Ігор (1994)
Салдач Василь Є. (1983)
Салдач Василь М. (1966)
Салдач Роман (1992)
Сенюк Віталій (1988)
Синюк Олег (1994)
Тимків Олександр (1996)
Чикур Роман (1992)
Щербенюк Ігор (1993)

Вибули: ?

ФК "ЄДНІСТЬ" Глушків (34 гравці)
Іванишин Володимир (1993) - ФК "Котиківка"
Іванишин Володимир (1989)
Андріящук Микола (1997) - в 2015 р. не реєструвався
Атаманюк Дмитро (1995)
Боднарчук Богдан (1971)
Боднарчук Василь (1978) - "Колос" Чернятин
Боднарчук Олег (1994)
Бойків Андрій (1995)
Бойчук Вадим (1995)
Бундзяк Іван (1995)
Бундзяк Володимир (1993)
Бундзяк Роман (1995)
Гнатюк Микола (1997) - юн. склад
Григорів Віталій (1997) - "Колос" Чернятин - юн.
Грищук Василь (1995)
Гультай Іван (1995)
Гурак Назарій (1993) - зареєстрований вперше
Гуцул Андрій (1977) - ФК "Котиківка"
Забойський Тарас (1991)
Кінаш Богдан (1993)
Каштанюк Володимир (1985)
Коновалик Сергій (1981) - ФК "Гвіздець"
Косменко Іван (1987)
Матіїв Роман (1997) - юн. склад
Михайлик Микола (1995)
Мохорук Андрій (1996)
Неміш Ярослав (1992)
Никифорук Андрій (1990)
Плиткан Богдан (1996)
Плиткан Михайло (1981)
Присяжнюк Андрій (1994)
Смижук Роман 1973
Федьків Дмитро (1983)
Франків Микола (1997) - "Пробій" Городенка - юн.

Вибули: Данилюк І. ("Обрій" Чернятин)

ФК "Дружба" Колінки (22 гравці)
Блошко Тарас (1997) - юн. склад
Бунзяк Михайло (1994)
Гериш Мар'ян (1997) - юн. склад
Григоришак Михайло (1975) - 
Драбик Михайло (1992)
Жичицький Микола (1992)
Йоник Анатолій (1989)
Йоник Віктор (1992)
Костюк Віктор (1988)
Котельницький Ігор (((1991)))
Кравчук Віталій (1996)
Лихач Анатолій (1994)
Марунчак Андрій (1992)
Марунчак Дмитро (1995)
Олінійчук Павло (1994)
Пастушак Віктор (1996)
Попко Денис (1985) - заявлений вперше
Сем'янчук Іван (1986)
Сиротин Володимир (1996)
Сиротин Павло (1995)
Тимрик Роман (1990)
Чмола Микола (1987)

Вибули: ?

ФК "Семаківці" (27 гравців)
Балан Віталій (1994)
Богоніс Іван (1990)
Бурковський Богдан (1993)
Василів Іван (1988)
Василик Андрій (1993)
Василик Володимир (1993)
Домків Захар (1997)
Кітура Роман (1992)
Лиско Василь (1990) - в 2015 р. не реєструвався
Лихач Богдан (1991)
Луговий Юрій (1996)
Максим'юк Роман (1997)
Максимюк Руслан (1986)
Плаксій Віталій (1978)
Проців Андрій (1994)
Романовський Михайло (1989)
Соболевський Роман (1995)
Теремко Іван (1985) - зареєтрований вперше
Фільварок Микола (1986)
Федорів Дмитро (1993)
Хорт Андрій (1996)
Цебрій Василь Б. (1983)
Цебрій Василь В. (1994)
Чернелицький Віталій (1985)
Чернецький Назар (1996)
Чернецький Роман (1992)
Яцишин Ярослав (1995)

Вибули: ?

ФК "Семенівка" (28 гравців)
Гарасимко Іван (1985)
Гурак Андрій (1994)
Гурак Богдан (1996)
Гурак Віталій (1993)
Гурак Михайло (1990)
Гурак Петро (1987)
Дорош Ігор (1997) - юн. склад
Дорош Михайло (1996)
Жмудик Олег (1991)
Каштанюк Андрій (1986) - "Пробій" Городенка
Ковальський Василь (1968)
Ковальський Роман (1994)
Койляк Дмитро (1995)
Костинюк Богдан (1990)
Куцик Василь (1992)
Куцик Назар (1994)
Куцик Олег (1992)
Куцик Роман (1997) - юн. склад
Литвинюк Олег (1990)
Микитин Михайло (1992)
Мороз Олексій (1997) - юн. склад
Празник Василь 1972
Савіцький Роман (1994)
Сивків Михайло (1990)
Слотвінський Денис (1986)
Тимків Олег (1995)
Чикур Сергій (1997) - юн. склад
Чорнописький Василь (1994) - ФК "Радча", Тисменицький р-н

Вибули: Гурак Р. і Койляк ("Перспектива" Рашків), Зеленюк В. (ФК "Торговиця"), Лукинів Н. ("Ол-Кор" Олієво-Королівка)

ФК "Сороки" (21 гравець)
Івасюк Назар (1994)
Гаврилюк Іван (1989)
Голинський Юрій (1994) - "Колос" Чернятин
Грушецький Іван (1992)
Дерен Богдан (1974)
Дерен Микола (1976)
Зозулінський Ігор (1993)
Книгиницький Віталій (1993)
Книгиницький Роман (1995)
Коркоза Микола (1997) - "Колос" Чернятин - юн.
Кушнірук Василь (1992)
Логойда Михайло (1988) - ФК "Росохач"
Марусик Іван (1995)
Масевич Юрій (1995)
Осадчук Михайло (1995)
Остафійчук Василь (1995)
Остафійчук Михайло (1994)
Пітиляк Андрій (1994) - ФК "Виноград"
Перегінчук Федір (1994)
Пущинський Віктор (1981)
Яненький Михайло (?)

Вибули: ?

ФК "Зоря" Стрільче (36 гравців)
Ємчук Дмитро (1995)
Білик Ігор (1984) - "Пробій" Городенка
Бицкало Віктор (1995) - ФК "Гвіздець"
Бойко Роман (1996) - "Пробій" Городенка
Бойцун Володимир (1990)
Гавриш Юрій (1988) - "Пробій" Городенка
Гевко Ігор (1972)
Глушку Ігор (1986) - зареєстрований вперше
Головецький Петро (1979)
Григорів Олексій (1989)
Григорів Олександр (1984)
Григорів Роман (1992)
Дмитрук Ярослав (1988)
Дудлів Ігор (1997) - "Карпати" Коломия-юн.
Жепецький Роман (1980) - зареєстрований вперше
Жолтанецький Олег (1995) - ФК "Котиківка"
Кідрачук Володимир 1979
Кіндрачук Василь (1993)
Каглянчук Іван (1990)
Каленчук Сергій (1987) - зареєстрований вперше
Кукул Іван (1995)
Лучак Василь (1973)
Малик Роман (1989) - ФК "Котиківка"
Орищук Олег (1987) - "Пробій" Городенка
Осадчук Роман (1993)
Петрина Юрій (1988)
Петришин Тарас (1993)
Приймак Андрій (1990) - "Вихор" Тишківці
Проців Володимир (1988)
Проців Михайло (1992)
Садовий Віталій (1986)
Стус Ігор (1977)
Тис Владислав (1996) - "Пробій" Городенка
Тонковський Володимир (1985)
Філіппов Петро (1989) - "Пробій" Городенка
Шологон Дмитро (1993)

Вибули: ?

ФК "Торговиця" (32 гравці)
Івасюк Мирослав (1996)
Балковий Микола (1989)
Балковий Олег (1996)
Головецький Сергій (1995) - ФК "Котиківка"
Грицюк Віталій (1995)
Грицюк Василь (1988)
Грицюк Микола (1993)
Грицюк Федір (1995)
Гуцуляк Микола (1996)
Гушпіт Руслан (1994) - зареєстрований вперше
Драгомирецький Василь (1995)
Зеленюк Віктор (1995) - ФК "Семенівка"
Липчук Василь (1997) - юн. склад
Липчук Микола (1995)
Ломінський Василь (1988)
Мединський Ростислав (1993)
Панчук Андрій М. (1995)
Панчук Андрій Ф. (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Панчук Сергій (1980)
Перегінський Ігор (1988)
Перегінський Василь (?)
Поливкан Микола (1982)
Семенчук Ростислав (1997) - юн. склад
Сирітченко Сергій (1993)
Сливчук Віталій (1994)
Стефанюк Тарас (1991)
Сторощук Дмитро (1993)
Тріщук Іван (1992)
Шинкарук Ігор (1990)
Шинкарук Віталій (1989)
Шинкарук Василь (1992)
Шинкарук Дмитро (1994)

Вибули: ?

"Яспіль" Ясенів Пільний (36 гравців)
Беньковський Василь (1990)
Боднарук Іван (1979)
Буджак Тарас (1991)
Візінський Микола (1989)
Візінський Степан (1990)
Візінський Степан (1995)
Гордаш Іван (1993)
Гордаш Андрій (1995)
Заячківський Михайло І. (1993)
Заячківський Михайло В. (1982)
Карпушенко Василь (1996)
Книгиницький Василь 1968
Книгиницький Микола (1989)
Кучма Іван (1991)
Матієк Микола (1995)
Матієк Петро 1973
Матіїв Роман (1992)
Михайлик Степан (1987)
Муляк Степан (1992)
Никифорук Іван (1981)
Никифорук Василь (1984)
Никифорук Степан (1990)
Перегінець Василь (1994)
Петрівський Ігор (1988)
Савчук Дмитро (1991)
Семак Андрій (1991)
Сливка Микола (1981)
Сливка Степан (1985)
Струтинський Степан (1992)
Цьомпела Василь (1991)
Чижевський Микола (1994)
Чупрун Михайло (1991)
Чупрун Петро (1993)
Яремчук Андрій (1985)
Яремчук Роман (1995)
Ярош Іван (1990)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 300 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
а чого ромка візінського не заявили? та він чемпіон області у складі брошнева.

Ім`я *:
Email *:
Код *: