Офіційний сайт ФК "ЯСПІЛЬ"

Головна » 2016 » Квітень » 1 » Турнір в Чернятині.
20:08
Турнір в Чернятині.
У неділю, 3 квітня, на стадіоні "Колос" в Чернятині відбувся турнір чотирьох. В ньому взяли участь "Колос" Чернятин, "Обрій" Глушків, "Рашків Перспектив" Рашків та "Яспіль" Ясенів Пільний. Матчі пройшли за кубковою системою по 30 хвилин кожний тайм. КОЛОС - ЯСПІЛЬ - 0:0 (5:4 по пенальті), ОБРІЙ - ПЕРСПЕКТИВ - 0:2. Матч за 3 місце. ОБРІЙ - ЯСПІЛЬ - 3:1 (ГОЛ - ПЕРЕГІНЕЦЬ). ФІНАЛ : КОЛОС - ПЕРСПЕКТИВ - 2:1 .

20
Так ці пацани справжні патріоти Глушкова. В Ясенові вони не попадають в основу.

19
Я відвідав ігри глукова і замітив що там іграють 2 ясенівських хлопця це Михайлик і Андріящук вони там будуть проводити сизон ?

18
Ну то правда Андреа позор

17
Скільки в районі мільйонерів, а на футбол хріна. Один норальний пацан у Вільхівцях. Молодець Приймак.

16
Нічо не сталося. В Городенці такі самі клоуни керують футболом як і в Ясенові. Результат на лице.

15
Як так що сталоси нерозумію

14
Кажуть шо грошей нема вроді знімаються. Нащо цеї клоунади було.

13
Як пробій заграв що там

12
Краще в Серафинці на Пробій поїхати подивитись. Приїде Надвірна.

11
У неділю в Чортовці відбудеться товариська гра Чортовець - Чернятин. Юнаки 14 год. Дорослі 16 година. Запрошуєм на стадіон Мрія.

10
А я не за результак говорив а за хто іде грати за інші команди?

9
Вася, треба дивитись по грі команди, а не по результату....це ж товариські атчі були...в чемпіонаті буде зовсім інший футбол.

8
Говорили що пів команди ідуть грати за інші команди

7
Тут справа не в тому хто потопив Ясенів. Інші команди грають товариські матчі і готуються до сезону а в нас глухо. Якби не турнір в Чернятині то жодного матчу би не зіграли. Футбол в нас пішов на самовплив.

6
Це правда Стьопа Буджак так запустив м'яч вище воріт шо незнаю чи до сьогодні той м'яч в Сороках найшли... Треба пенальки підтреніруватись бити.