Головна » 2016 » Квітень » 1 » Турнір в Чернятині.
19:08
Турнір в Чернятині.
У неділю, 3 квітня, на стадіоні "Колос" в Чернятині відбувся турнір чотирьох. В ньому взяли участь "Колос" Чернятин, "Обрій" Глушків, "Рашків Перспектив" Рашків та "Яспіль" Ясенів Пільний. Матчі пройшли за кубковою системою по 30 хвилин кожний тайм. КОЛОС - ЯСПІЛЬ - 0:0 (5:4 по пенальті), ОБРІЙ - ПЕРСПЕКТИВ - 0:2. Матч за 3 місце. ОБРІЙ - ЯСПІЛЬ - 3:1 (ГОЛ - ПЕРЕГІНЕЦЬ). ФІНАЛ : КОЛОС - ПЕРСПЕКТИВ - 2:1 .

20 Фанат
Так ці пацани справжні патріоти Глушкова. В Ясенові вони не попадають в основу.

19 Стьопа
Я відвідав ігри глукова і замітив що там іграють 2 ясенівських хлопця це Михайлик і Андріящук вони там будуть проводити сизон ?

18 Вася
Ну то правда Андреа позор

17 Андрій
Скільки в районі мільйонерів, а на футбол хріна. Один норальний пацан у Вільхівцях. Молодець Приймак.

16 Андрій
Нічо не сталося. В Городенці такі самі клоуни керують футболом як і в Ясенові. Результат на лице.

15 Вася
Як так що сталоси нерозумію

14 Андрій
Кажуть шо грошей нема вроді знімаються. Нащо цеї клоунади було.

13 Вася
Як пробій заграв що там

12 yasen
Краще в Серафинці на Пробій поїхати подивитись. Приїде Надвірна.

11 ФК Скали
У неділю в Чортовці відбудеться товариська гра Чортовець - Чернятин. Юнаки 14 год. Дорослі 16 година. Запрошуєм на стадіон Мрія.

10 вася
А я не за результак говорив а за хто іде грати за інші команди?

9 vavila
Вася, треба дивитись по грі команди, а не по результату....це ж товариські атчі були...в чемпіонаті буде зовсім інший футбол.

8 вася
Говорили що пів команди ідуть грати за інші команди

7 ***
Тут справа не в тому хто потопив Ясенів. Інші команди грають товариські матчі і готуються до сезону а в нас глухо. Якби не турнір в Чернятині то жодного матчу би не зіграли. Футбол в нас пішов на самовплив.

6 ***
Це правда Стьопа Буджак так запустив м'яч вище воріт шо незнаю чи до сьогодні той м'яч в Сороках найшли... Треба пенальки підтреніруватись бити.