Головна » 2014 » Травень » 5 » Кубок району.

ФК Острівець 2 - 3 Яспіль

Суддя:  Гайдаш Василь (Серафинці).

Голи: Келець, Сливка, Матієк.

Ясенів Пільний: Візінський С., Келець, Муляк, Буджак (Матієк П.), Бондарук, Заячківський (Гордаш), Савчук, Ярош (Матіїв), Матієк М. (Сливка), Візінський Р.,Перегінець.

В кубку району Яспіль підтвердив статус фаворита, вигравши в Острівці - 3:2. Домінувавши протягом усього матчу, все ж першими успіху добились господарі поля, які скористались нашими помилками в обороні. До 40 хвилини першого тайму рахунок був 2:0 на користь Острівця. До того ж Муляк нереалізував ще й пенальті. Аж під завісу першої половини гри Келець потужним ударом зі штрафного влучив у дев`ятку.

у другому таймі гра проходила за схожим сценарієм. Воротар господарів поля творив просто чудеса у воротах. Але спочатку після навісу з правого флангу Сливка головою в дев`ятку зрівнює рахунок, а під кінець матчу Матієк зі штрафного встановлює остаточний рахунок.

Переглядів: 742 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0