Головна » 2011 » Травень » 2 » "Яспіль" 2:2 ФК Гвіздець

01 травня. Ясенів Пільний, Стадіон «Парк-Арена», 500 ГЛЯДАЧІВ.

Юнаки – 0:2

Суддя: Лаврів Олексій (Івано-Франківськ).

Асистенти: Гудима (Обертин), Дубінський (Івано-Франківськ).

Голи: Вийчук (4 хв. – пен.), Фірсов ( 79 хв.) – Чабан (41 хв.), Олійник (52 хв.).

Ясенів Пільний: Борсук, Сорока (Гультай Я. - 89 хв.), Насадик, Бойків, Українець, Яремчук, Шпільчак, Гультай В., Тимчук (Фірсов – 70 хв.), Білогубка (Коновалик - 46 хв.), Вийчук.

Гвіздець: Подольський, Вовчак, Федірчик, Матієк, Буджак, Викуловський, Чабан, Вонс, Олійник, Ясуник, Українець.

Кращого початку матчу годі було чекати. Вже в дебюті поєдинку Білогубка виходить на побачення з воротарем, його зупиняють недозволеним прийомом і Вийчук чітко реалізує пенальті – 1:0. Окрилені успіхом, господарі продовжують атакувати і за декілька хвилин Білогубка зобов’язаний був забивати, але м`яч наче зачарований поцілив в штангу і по лінії воріт покотився прямо воротареві у руки. Ще в одному епізоді Шпільчак мав виходити на побачення зі стражем воріт гостей, але його недозволеним прийомом зупиняє Матієк. Оговтавшись від стартового штурму «Ясполя»,   гості перехоплюють ініціативу в матчі, особливо виділяється їхня середня лінія. Гра в короткий і швидкий пас і вже з`являються небезпечні моменти біля воріт господарів. Але надійно грає воротар ясенівської команди Борсук, який декілька разів рятує команду від неминучого гола. Але й він був безсилий щось зробити під завісу першого тайму, коли Чабан просто «розстріляв» наші ворота. За нічийного результату команди пішли на перерву.

На початку другого тайму Гвіздець вийшов уперед зусиллями Олійника. Навіс з кутового і Андрій ногою під поперечину виводить гостей уперед.  Гості й надалі грають першим номером і ще в одному епізоді «Яспіль» рятує штанга. Але кінцівка матчу приносить дивіденди господарям поля , які йдуть на штурм воріт суперника. За підтримки вболівальників «Яспіль» потужно проводить останню чверть тайму і на 79 хв. матчу Фірсов, який вийшов перед тим на заміну, встановлює остаточний рахунок. Навіс у район одинадцяти метрів і Артур, не опускаючи м`яча на землю, переправляє його під поперечину. Отже, бойова нічия – 2:2.

7 фк
Вітаєм Яспіль з попаданням одразу в 1/8 кубка області!!!!!!!

6 Горобчик
Козли, ще один раз хтось підпишеться моїм ніком - приб`ю/

5 горобчик
але воротар у нас цього року дуже потужний,в кожному матчі рятує команду,якшо ше його десь заберуть то точно скотимся на торішні місця!

4 Zidane
Щеглюк підводить команду не вперший раз на попередній матч також не з'явився , нам піжонів непотрібно.