Офіційний сайт ФК "ЯСПІЛЬ"

Головна » 2015 » Травень » 3 » ФУТЗАЛ. КУБОК НФК УРАГАН СЕРЕД ШКІЛ.
08:53
ФУТЗАЛ. КУБОК НФК УРАГАН СЕРЕД ШКІЛ.

В суботу, 18 квітня, в спортзалі ДЮСШ м.Городенки, футзальні баталії проходили при переповнених трибунах та зі стовідсотковою віддачею юних спортсменів району. Першими змагалися команди, які розігрують «малий трофей». Півфінальні ігри за Малий Кубок були запеклими і виявили фіналістів. Чернятинці з рахунком 3:4 поступилися ровесникам із ЗШ с.Ясенів Пільний, а вихованці ЗШ с.Серафинці перемогли команду ЗШ №2. Таким чином 2 травня за Малий Кубок змагатимуться «сусіди» - село Ясенів Пільний та Серафинці.

Цього дня за головний приз команди боролися і за головний приз - Кубок НФК «Ураган». Першими включилися у захоплюючий вир півфінального змагання школярі із ЗШ №1 та ЗШ с.Слобідки. Варто відзначити, що слобідським парубкам без Вероніки Деренюк прийшлося не солодко. Інтригуючим був поєдинок учнів із міської ЗШ №1 та добре укомплектованою командою із Чортівця. Думаю, на великому полі, результат міг би бути на користь сільської команди… А сьогодні міські школярі, та ще й керовані своїм наставником Михайлом Кривком, здобули, не дивлячись на рахунок, важку перемогу.

Отож, 2 травня за 3-тє місце посперечаються школярі з Глушкова та Чортівця, а за звання переможця турніру зійдуться команди міської ЗШ №1 та слобідські школярі.