Головна » 2016 » Березень » 13 » Футзал. Чемпіонат району.
09:47
Футзал. Чемпіонат району.
2 раунд. У другому раунді команди розділені на 2 підгрупи по 4 команди в кожній. Два переможці підгруп вийдуть до півфіналу. У нашій підгрупі виступають: Яспіль, Тризуб, Скали та Глушків. У Чернятині виступають: Колос, Семенівка, Лука та Рашків. Сьогодні наша команда о 12 годині зустрінеться з Глушковом, а о 15 зі стрілецьким Тризубом. Об 11 годині зустрічалися чортовецькі Скали та стрілецький Тризуб. Стрільче перемогло 2:0. Яспіль після нічийного першого тайму 1:1, не залишив шансу Глушкову - 4:1. Знову на висоті був юний Боднарук, який відзначився дублем. У Чернятині господарі перемогли Луку - 6:3, а Семенівка Рашків - 6:2. 2 тур. Глушків - Скали - 3:4. Яспіль - Тризуб - 3:5. 3 голи Боднарук Петро. Чернятин - Рашків - 6:2, Семенівка - Лука - 2:5
Переглядів: 628 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
8 Адмін
0
Фан, дай посилання на сайти, де написано багато про цей турнір.

7 футболіст
Радості повні труси. Ясенів прибили! Ви би ще Ураган привезли. А судді що за Ясенів Глушкову забивали?

6 фан
Шось дуже бідно написано в описі матчів чвертьфіналу.Лише рахунки і все.Я думаю що написати є що.Особливо про матчі яспіль- глушків і яспіль- тризуб.Про те як судді вбили Глушків,як вигравали 2-0 від тризуба і потім берегів не виділи.Пишіть хлопці,не встидайтеся.

5 фан
Правильно кажете,якби не пили,то було би 10-3.

4 Бетмен
Згідний повністю з фаном. Навряд чи Білик, Гавриш чи франківські хлопці дозволили собі перед матчем пити спиртне. А наші ніц не серйозні за винятком хіба Матієка і Боднарука. Але нічо можк іисновки зроблять. Надіюсь на це. Хоч інтуїція підказує, що Костюк привезе на суботу з Урагану пару чоловік...

3 fan
Вася шо ти мелеш. Та не пий вони вчора до півночі результат був би інший. А так фізуха здала.

2 вася
пацани молодці програти від чемпіонів області з таким рахунком граючи свойми силами респект і уважуха

1 fan
Пацани бухайте на другий раз до ранку в барі а не до першої ночі то виграїте в Чортівця обовязково.