1 Котиківка    31-4    18                      1 Рашків           31-5       16
2 Стрільче     14-12   15                     2 Чернятин      29-12     15
3 Яспіль        29-14    10                  3 Торговиця    25-21     10
4 Семенівка   16-22    9                   4  Чортовець    21-17     9
5 Серафинці   11-26   4                   5 Воронів         18-28     7
6 Глушків       15-18   4                   6 Яспіль-2        12-24     4
7 Вербівці      15-34   1                    7 топорівці        6-35      0

Сьогодні відбулися півфінальні матчі.
14.00 півфінал. Котиківка - Чернятин  4:2
15.00 півфінал. Стрільче - Рашків        1:1 (4:2 по пенальті)

Отже, у неділю, 18 березня, у матчі за 3-4 місця змагатимуться Чернятин та Рашків, а у фіналі зустрінуться Котиківка та Стрільче. Початок матчів о 14 та 15 год. відповідно.

10 AssAssIn
Messi,Володя,напишіть повністю свої імена..хочу знати що ви за далбайоби такі дурні..)

9 Володя
Авалон ! Ви 2-тайми мяч забрати не могли, про що ти говориш. А страх відчуваєте ви, ми вже своє відбоялись. Як би Котиківка реалізувала всі свої моменти, ви б хапанули під завязку.

8 88
Якшо Чернятин такий сильний і так здорово грав нашо було сходити з поля?Треба було грати!Пропустили гол і зійшли.А про то хто де є,то ви цілу гру м"яч забирали,про шо ви говорите? hands hands

7 Messi
Не плачте селяни. Вмійте й програти.

6 авалон
Ніхто в таких матчах недає сумнівний гол переломний а їм майстрам має бути встидно бо нестало секунд у другому таймі аби їх розбомбити і таймаут брали незнали вони де вони є усі тренера а тут сілюхи мають їх взути ніколи непусті. якби у такому матчі грав яспіль і зарахували такий гол то судді лікарнею б необійшлись. позор їм. міг би любий грак зних прийти у роздівалку і сказати граєм до кінця гола нема але вних вже був страх немогли дойти до центра. одним словом бардак.

5 17
Гол був!

4 Вова
Заходиш на YouTube і пишеш Котиківка Чернятин і дивишся.

3 88
Де можна подивитись відео?

2 Вова
У ютубі можна подивитись відео з матчу "котиківка-чернятин". А заодно і побачити був гол чи ні.