Головна » 2016 » Червень » 12 » Чемпіонат району. 9 тур.

Голи: Михайлюк (2), Григорів, Неміш - Боднарук, Никифорук.

Переглядів: 685 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 9
9 Ronaldo
Приїдите до нас на 2 коло. Ми покажемо вам як у футбол треба грати. Так шо ти потреніруйся малий))

8 Обама
Пацана ми підтреніруємось за це не переживайте. А ви навчіть трохи культури дебількуватого свого голову сільради Барика, який вибіг на поле з кулаками до судді в 1 таймі. І це дало свій результат. Циган шоб далі нормально судити як в 1 таймі почав підсуджувати і як наслідок гол з 2метрового положення поза грою. Я особисто до цього вважав цигана кращим суддею в районі, але ніяк не боягузом, який може спасувати перед хабарником Бариком.

7 Малий
Ясенів ви ще трохи підтреніруйтесь і на другий рік у нас виграїте)))

6 Бумбокс
Напишіть склад команди.

5 Фанат
Хлопці у Чернятині всі пацани з поняттям грають а в нас є пару техньорів таких шо м'яч від них при прийомі на 2 метри відскакує. Особливо це відноситься до Стьопи Сливки. Краще би іншим дав пограти. І ніхто не хоче це прямо в очі йому сказати. Ще питання є по захисту.

4 ***
Ми за 8 турів пропускаєм 3 голи, а тут в одному матчі аж 4. Але все прогнозовано. Ми в Чернятині не можем виграти вже 4-5 років. Так як Динамо Київ від Шахтаря.