Головна »
2017 »
Листопад »
5 » ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ 2017/2018. КАЛЕНДАР ІГОР.
20:40 ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ 2017/2018. КАЛЕНДАР ІГОР. |
1 тур:
"Обрій" Чернятин - ФК Котиківка
"Перспектива" Рашків - "Ватра" Корнів
"Зоря" Стрільче - ФК Торговиця
ФК Семенівка - "Каменяр" Серафинці
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Глушків 1:1 (5:1)
"Вихор" Тишківці - "Скали" Чортовець
ФК Вербівці - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Дністер" Городниця - ВИХІДНІ
2 тур:
ФК Котиківка - "Перспектива" Рашків
"Скали" Чортовець - ФК Вербівці
ФК Глушків - "Вихор" Тишківці
"Каменяр" Серафинці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 3:1 (4:0)
ФК Торговиця - ФК Семенівка
"Ватра" Корнів - "Зоря" Стрільче
"Дністер" Городниця - "Обрій" Чернятин
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ВИХІДНІ
3 тур:
"Перспектива" Рашків - "Дністер" Городниця
"Зоря" Стрільче - ФК Котиківка
ФК Семенівка - "Ватра" Корнів
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Торговиця 4:0 (6:2)
"Вихор" Тишківці - "Каменяр" Серафинці
ФК Вербівці - ФК Глушків
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Скали" Чортовець
"Обрій" Чернятин - ВИХІДНІ
4 тур:
ФК Котиківка - ФК Семенівка
ФК Глушків - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Каменяр" Серафинці - ФК Вербівці
ФК Торговиця - "Вихор" Тишківці
"Ватра" Корнів - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 3:3 (1:7)
"Обрій" Чернятин - "Перспектива" Рашків
"Дністер" Городниця - "Зоря" Стрільче
"Скали" Чортовець - ВИХІДНІ
5 тур:
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Котиківка 0:0 (1:2)
ФК Семенівка - "Дністер" Городниця
"Зоря" Стрільче - "Обрій" Чернятин
"Вихор" Тишківці - "Ватра" Корнів
ФК Вербівці - ФК Торговиця
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Каменяр" "Серафинці"
"Скали" Чортовець - ФК Глушків
"Перспектива" Рашків - ВИХІДНІ
6 тур:
ФК Котиківка - "Вихор"
Тишківці
"Каменяр" Серафинці - "Скали" Чортовець
ФК Торговиця - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Ватра" Корнів - ФК Вербівці
"Обрій" Чернятин - ФК Семенівка
"Дністер" Городниця - ЯСПІЛЬ "Ясенів-Пільний" 3:2 (+:-)
"Перспектива" Рашків - "Зоря" Стрільче
ФК Глушків - ВИХІДНІ
7 тур:
ФК Вербівці - ФК Котиківка
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Обрій" Чернятин 0:2 (1:1)
"Вихор" Тишківці - "Дністер" Городниця
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Ватра" Корнів
"Скали" Чортовець - ФК Торговиця
ФК Глушків - "Каменяр" Серафинці
ФК Семенівка - "Перспектива" Рашків
"Зоря" Стрільче - ВИХІДНІ
8 тур:
ФК Котиківка - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Торговиця - ФК Глушків
"Ватра" Корнів - "Скали" Чортовець
"Обрій" Чернятин - "Вихор" Тишківці
"Перспектива" Рашків - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 3:1 (2:1)
"Зоря" Стрільче - ФК Семенівка
"Дністер" Городниця - ФК Вербівці
"Каменяр" Серафинці - ВИХІДНІ
9 тур:
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Зоря" Стрільче 4:4 (1:1)
"Вихор" Тишківці - "Перспектива" Рашків
ФК Вербівці - "Обрій" Чернятин
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Дністер" Городниця
"Скали" Чортовець - ФК Котиківка
ФК Глушків - "Ватра" Корнів
"Каменяр" Серафинці - ФК Торговиця
ФК Семенівка - ВИХІДНІ
10 тур:
ФК Котиківка - ФК Торговиця
"Ватра" Корнів - "Каменяр" Серафинці
"Обрій" Чернятин - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Перспектива" Рашків - ФК Вербівці
"Зоря" Стрільче - "Вихор" Тишківці
ФК Семенівка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 1:9 (1:7)
"Дністер" Городниця - "Скали" Чортовець
ФК Торговиця - ВИХІДНІ
11 тур:
"Вихор" Тишківці - ФК Семенівка
ФК Вербівці - "Зоря" Стрільче
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Перспектива" Рашків
"Скали" Чортовець - "Обрій" Чернятин
ФК Глушків - "Дністер" Городниця
"Каменяр" Серафинці - ФК Котиківка
ФК Торговиця - "Ватра" Корнів
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ВИХІДНІ
12 тур:
ФК Котиківка - ФК Торговиця
"Обрій" Чернятин - ФК Глушків
"Перспектива" Рашків - "Скали" Чортовець
"Зоря" Стрільче - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Семенівка - ФК Вербівці
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ""Вихор" Тищківці
"Дністер" Городниця - "Каменяр" Серафинці
"Ватра" Корнів - ВИХІДНІ
13 тур:
"Ватра" Корнів - ФК Котиківка
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Семенівка
"Скали" Чортовець - "Зоря" Стрільче
ФК Глушків - "Перспектива" Рашків
"Каменяр" Серафинці - "Обрій" Чернятин
ФК Торговиця - "Дністер" Городниця
ФК Вербівці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Вихор" Тишківці - ВИХІДНІ
14 тур:
"Обрій" Чернятин - ФК Торговиця
"Перспектива" Рашків - "Каменяр" Серафинці
"Зоря"Стрільче - ФК Глушків
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Семенівка - "Скали" Чортовець
"Вихор" Тишківці - ФК Вербівці
"Дністер" Городниця - "Ватра" Корнів
ФК Котиківка - ВИХІДІН
15 тур:
ФК Котиківка - "Дністер" Городниця
"Скали" Чортовець - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Вихор" Тишківці
"Каменяр" Серафинці - "Зоря" Стрільче
ФК Торговиця - "Перспектива" Рашків
"Ватра" Корнів - "Обрій" Чернятин
ФК Глушків - ФК Семенівка
ФК Вербівці - ВИХІДНІ
16 тур:
ФК Котиківка - "Обрій" Чернятин
ФК Торговиця - "Зоря" Стрільче
"Ватра" Корнів - "Перспектива" Рашків
ФК Глушків - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Каменяр" Серафинці - ФК Семенівка
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Вербівці
"Скали" Чортовець - "Вихор" Тишківці
"Дністер" Городниця - ВИХІДНІ
17 тур:
"Перспектва" Рашків - ФК Котиківка
"Вихор" Тишківці - ФК Глушків
ФК Вербівці - "Скали" Чортовець
ФК Семенівка - ФК Торговиця
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Каменяр" Серафинці
"Обрій" Чернятин - "Дністер" Городниця
"Зоря" Стрільче - "Ватра" Корнів
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ВИХІДНІ
18 тур:
ФК Котиківка - "Зоря" Стрільче
"Ватра" Корнів - ФК Семенівка
"Каменяр" Серафинці - "Вихор" Тишківці
ФК Торговиця - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Скали" Чортовець - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Глушків - ФК Вербівці
"Дністер" Городниця - "Перспектива" Рашків
"Обрій" Чернятин - ВИХІДНІ
19 тур:
ФК Семенівка - ФК Котиківка
"Вихор" Тишківці - ФК Торговиця
ФК Вербівці - "Каменяр" Серафинці
"Перспектива" Рашків - "Обрій" Чернятин
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Ватра" Корнів
"Зоря" Стрільче - "Дністер" Городниця
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Глушків
"Скали" Чортовець - ВИХІДІНІ
20 тур:
ФК Котиківка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Обрій" Чернятин - "Зоря" Стрільче
"Ватра" Корнів - "Вихор" Тишківці
ФК Торговиця - ФК Вербівці
"Каменяр" Серафинці - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Глушків - "Скали" Чортовець
"Дністер" Городниця - ФК Семенівка
"Перспектива" Рашків - ВИХІДНІ
21 тур:
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Торговиця
ФК Вербівці - "Ватра" Корнів
ФК Семенівка - "Обрій" Чернятин
"Зоря" Стрільче - "Перспектива" Рашків
"Вихор" Тишківці - ФК Котиківка
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Дністер" Городниця
"Скали" Чортовець - "Каменяр" Серафинці
ФК Глушків - ВИХІДНІ
22 тур:
ФК Котиківка - ФК Вербівці
"Дністер" Городниця - "Вихор" Тишківці
"Ватра" Корнів - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Торговиця - "Скали" Чортовець
"Каменяр" Серафинці - ФК Глушків
"Обрій" Чернятин - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Перспектива" Рашків - ФК Семенівка
"Зоря" Стрільче - ВИХІДНІ
23 тур:
"Скали" Чортовець - "Ватра" Корнів
ФК Глушків - ФК Торговиця
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Перспектива" Рашків
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Котиківка
ФК Семенівка - "Зоря" Стрільче
"Вихор" Тишківці - "Обрій" Чернятин
ФК Вербівці - "Дністер" Городниця
"Каменяр" Серафинці - ВИХІДНІ
24 тур:
ФК Котиківка - "Скали"Чортовець
"Обрій" Чернятин - ФК Вербівці
"Дністер" Городниця - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Зоря" Стрільче - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Перспектива" Рашків - "Вихор" Тишківці
ФК Торговиця - "Каменяр" Серафинці
"Ватра" Корнів - ФК Глушків
ФК Семенівка - ВИХІДНІ
25 тур:
ФК Глушків - ФК Котиківка
ФК Вербівці - "Перспектива" Рашків
"Вихор" Тишківці - "Зоря" Стрільче
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Семенівка
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Обрій" Чернятин
"Скали" Чортовець - "Дністер" Городниця
"Каменяр" Серафинці - "Ватра" Корнів
ФК Торговиця - ВИХІДНІ
26 тур:
"Зоря"Стрільче - ФК Вербівці
"Перспектива" Рашків - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Дністер" Городниця - ФК Глушків
ФК Котиківка - "Каменяр" Серафинці
"Ватра" Корнів - ФК Торговиця
"Обрій" Чернятин - "Скали" Чортовець
ФК Семенівка - "Вихор" Тишківці
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ВИХІДНІ
27 тур:
ФК Торговиця - ФК Котиківка
"Каменяр" Серафинці - "Дністер" Городниця
ФК Глушків - "Обрій" Чернятин
"Скали" Чортовець - "Перспектива" Рашків
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Зоря" Стрільче
ФК Вербівці - ФК Семенівка
"Вихор" Тишківці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Ватра" Корнів - ВИХІДНІ
28 тур:
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Вербівці
ФК Семенівка - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"Зоря" Стрільче - "Скали" Чортовець
"Перспектива" Рашків - ФК Глушків
"Обрій" Чернятин - "Каменяр" Серафинці
"Дністер" Городниця - ФК Торговиця
ФК Котиківка - "Ватра" Корнів
"Вихор" Тишківці - ВИХІДНІ
29 тур:
"Ватра" Корнів - "Дністер" Городниця
ФК Торговиця - "Обрій" Чернятин
"Каменяр" Серафинці - "Перспектива" Рашків
ФК Глушків - "Зоря" Стрільче
"Скали" Чортовець - ФК Семенівка
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
ФК Вербівці - "Вихор" Тишківці
ФК Котиківка - ВИХІДНІ
30 тур:
"Вихор" Тишківці - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Скали" Чортовець
ФК Семенівка - ФК Глушків
"Зоря" Стрільче - "Каменяр" Серафинці
"Перспектива" Рашків - ФК Торговиця
"Обрій" Чернятин - "Ватра" Корнів
"Дністер" Городниця - ФК Котиківка
ФК Вербівці - ВИХІДНІ
|
Переглядів: 2334 |
Додав: yasen96
| Рейтинг: 0.0/0 |