Головна » 2015 » Квітень » 23 » ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 1 ТУР.
19:43
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 1 ТУР.

26 квітня 2015 року. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена", 400 глядачів.

ЯСПІЛЬ      7:0   СКАЛИ

Голи: Сливка Степан (3), Перегінець Василь (2). Бондарук Іван, Візінський Микола.

Суддя: Нижник Іван (Копачинці).

Ясенів Пільний: Семак А., Муляк С., Заячківський М.І. (Карпушенко В.), Буджак Т. (Струтинський С.), Бондарук І., Заячківський М.М., Беньковський В., Савчук Д. (к), Чижевський М. (Візінський М.), Сливка С., Перегінець В.

"Яспіль" з розгрому почав цей футбольний сезон, забивши сім "сухих" м`ячів у ворота чортовецьких "Скал". Вже у першому таймі рахунок був розгромним - 3:0. Двічі відзначився Степан Сливка та одного разу Іван Бондарук. Ще чотири виходи "віч - на - віч" з голкіпером гостей змарнував Василь Перегінець. У другому таймі спочатку Сливка , реалізувавши пенальті, зробив "хет-трик", забив четвертий гол. А потім настала черга нашого нападника Перегінця, який двічі розписався у воротах чортівчан. І ще один гол на рахунку Миколи Візінського, який вийшов на заміну. Тож, вітаємо нашу команду із вдалим початком сезону!

Юнаки наші теж порадували вболівальників, перемігши чемпіонів району  - 3:1. Два голи на рахунку лідера команди Петра Боднарука. Теж наші вітання юнакам.

Наступної неділі "Яспіль" поїде в гостідо Олієво-Королівки.

(Юнаки - 3:1 Голи: Боднарук Петро - 2, Никифорук Ігор)

ІНШІ МАТЧІ:

ФК Стрільче - ФК Котиківка - 3:0

ФК Рашків - ФК Глушків - 1:0 Гол: Мандмч Петро (з пенальті)

ФК Торговиця - Олкор  (Ол.-Королівка) - 2:1

Фк "Семенівка" - "Вихор" Тишківці 7:1 (голи: Зеленюк Віктор 4, Слотвінський Денис, Каштанюк Андрій, Гунчак Віктор)
юнаки 8:0 (голи: Радик Дмитро 3, Зеленюк Михайло 2, Зеленюк Володимир 2, Куцик Роман)

Ураган (Воронів) - ФК Колінки - 2:1

Стиль-Проект (Топорівці) - Колос (Чернятин) - 1:2 ( 3:2)

Переглядів: 733 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0