Голи: Білик (23 хв.) , Коновалик (45 +3 хв.) - Перегінець (30 хв.)
Асистенти : Данилюк Іван (Ращків), Стринадко Володимир (Котиківка)
U-18 - 3:1 Гол за Яспіль - Струтинський.

Серафинці:  1. Орищук Олег,5. Мандич Петро, 6. Думанський Володимир, 7. Білик Ігор, 5. Березовський Василь, 8. Коновалик Сергій, 10. Мандич Андрій, 4. Борисевич Володимир, 11. Матійчик Любомир, 13. Кривко Михайло, 9. Гайдаш Василь.

Запасні:  Бучовський Володимир, Крижанівський Віталій, Яримович Василь, Боюк Ярослав,Гайдаш Василь, Бережанський Богдан.

Ясенів Пільний:  1. Цьомпела Василь, 14. Муляк Степан, 10.Келець Станіслав , 5. Бондарук іван, 15. Клочаний Роман (4.Лабач Андрій), 3. Візінський Роман , 11. Савчук Дмитро, 17. Яремчук Андрій, 9. Сливка Степан (к), 7. Буджак Тарас (14.Книгиницький Василь), 11. Перегінець Василь.

Запасні: 12. Візінський Степан, 13.Петрівський Ігор

У центральному турі чемпіонату району "Яспіль" мінімально поступився в Серафинцях місцевому "Каменяру". ГРА ПРОХОДИЛА ДУЖЕ ЦІКАВО І ЗАХОПЛЮЮЧЕ І ТРИМАЛА В НАПРУЗІ ГЛЯДАЧІВ ДО ОСТАННЬОЇ ХВИЛИНИ. ЗАГАЛОМ РІВНА ГРА ДВОХ ДОСТОЙНИХ СУПЕРНИКІВ. ВСІ ГОЛИ В ДАНОМУ ПРОТИСТОЯННІ БУЛИ ЗАБИТІ В ПЕРШОМУ ТАЙМІ. СПОЧАТКУ ІГОР БІЛИК ПІСЛЯ ЗІТКНЕННЯ ВОРОТАРЯ ГОСТЕЙ З КИМОСЬ ІЗ ЗАХИСНИКІВ ВІДКРИВ РАХУНОК. АЛЕ після розіграшу кутового ВАСИЛЬ ПЕРЕГІНЕЦЬ ВСТАНОВЛЮЄ РІВНОВАГУ. ЗДАВАЛОСЬ, ПЕРШИЙ ТАЙМ ТАК І ЗАКІНЧИТЬСЯ, АЛЕ ВЖЕ В ДОДАНИЙ АРБІТРОМ ЧАС СЕРАФИНЧАНИ ВИХОДЯТЬ ВПЕРЕД. ЩОПРАВДА ГОЛ ЗАБИТИЙ БУВ З ПОРУШЕННЯМ ПРАВИЛ. ЧИСТИЙ НАПАД НА ВОРОТАРЯ, ЩО ПІДТВЕРДИЛО ПОТІМ ВІДЕО МАТЧУ. ЦЕ БУЛА ЧИ НЕ ЄДИНА ГРУБА ПОМИЛКА СУДДІ ЛАБАЧА В ДАНОМУ МАТЧІ, А ТАК ПРЕТЕНЗІЙ ДО СУДДІ НЕ ПОВИННО БУТИ  В ЖОДНОЇ З КОМАНД. У ДРУГОМУ ТАЙМІ ЧИСЛЕННІ ГЛЯДАЧІ ТАК І НЕ ПОБАЧИЛИ БОДАЙ ОДНГО ГОЛА, ХОЧА СУПЕРНИКИ СТВОРИЛИ ПО КІЛЬКА НАГОД, АЛЕ ВОРОТАРІ ЦЬОМПЕЛА ТА ОРИЩУК ТВОРИЛИ ЧУДЕСА У ВОРОТАХ. ПІСЛЯ ЦЬОГО ТУРУ НІЯКИХ ЗМІН В ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ НЕ ВІДБУЛОСЬ - ТРІЙКА ЛІДЕРІВ НЕЗМІННА. ХІБА ЩО "КАМЕНЯР"ЩЕ БІЛЬШЕ ВІДІРВАВСЯ ВІД СВОЇХ ПЕРЕСЛІДУВАЧІВ, І , НАЙІМОВІРНІШЕ, СВОГО ВЖЕ НЕ ОПУСТИТЬ.
   НАСТУПНИЙ ТУР ПРОЙДЕ У П`ЯТНИЦЮ. НАРЕШТІ ПІСЛЯ ТРИВАЛОЇ ПЕРЕРВИ ФУТБОЛ ЗАВІТАЄ НА "ПАРК-АРЕНУ". "ЯСПІЛЬ" ПРИЙМЕ "ОЛКОР".

Інші пари:

ВОРОНІВ — ЧЕРНЯТИН = 2:1 (1:2)

ВЕРБІВЦІ — ЧОРТОВЕЦЬ — -:+ (-:+)

ОЛІЄВО-​КОРОЛІВКА — ТОРГОВИЦЯ -1:1 (0:1)

СЕМЕНІВКА — КОТИКІВКА 1:1 (0:3)

КОЛІНКИ — ТОПОРІВЦІ - 6:2 (?)

ЛУКА — вих.
Переглядів: 1541 | Додав: Адмін | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 16
16 оглядач
Цей коментар я взяв з обласного спортивного сайту sport.if.ua. Виявляється, про нас ще не забули.

Гість
Подивився уважно турнірну таблицю: там все ясно написано,- "Тепловик" в черговий раз підтягають до бронзи, Брошнів відтягають від золота-срібла, а Тлумач відтягають від зони вильоту! Тільки в "Тепловика" 19 ігор, а в Тлумача - 26 очок (7-5-8). А в цілому все прекрасно - напевне на слідуючий сезон в області буде одна прем"єр-ліга, екстра-ліга чи якось інакше назвете під егідою ІФОФФ в кількості 7-8 команд. Бо більшість команд не схочуть нічого мати з такою федерацією і її підрозділами! Вбили професійний футбол - вбиваєте і масовий. Після тогорічної дискваліфікації ФК"Яспіль" скотився від чемпіонату області до районних змагань, а вихід з ситуації був - але що Вам команда з якогось села з давніми футбольними традиціями! В цьому сезоні травлять Снятин, Долину, Брошнів і т.д. Ви думаєте, що сидите на Олімпі, але трон під Вами вже захитався! Чому не дискваліфікували суддів і не переграли матч??? Думайте, ще не пізно!

15 ПАТРІОТ
Команду Серафинців нічого не навчив гіркий досвід Вільхівців.Наступайти хлопці на ті самі граблі.

14 zik
І ше чую шо бахури відказуються грати. Треба цим салагам по 2 шпіцаки влатати то ше Торговицю доженуть. Тоже мені зірки світового футболу.

13 zik
Приємно шо Серафинці перейняли у нас досвід і є на стадіоні озвучення і урни для сміття.

12 Messi
Всі прекрасно знають хто керує у федерації. Того року юнаки Луки виграли від Серафинців 3:1 , а записали шо Серафинці виграли 3:! бо Яшан хотів першого місця.

11 Messi
Lahm це питання не до нас.

10 Messi
Якшо Буджак буде грати то всі юнаки відказуються далі грати. Він у Чортовци ударив Колю Коваленка і той здав форму. Ми не хочем грати разом з цим ідіотом. Через него в команді нема дисципліни. У Серафинцях через него забили 2 голи. І тренер йому каже це а він послав тренера на три веселі букви. Якшо він такий майстер то най іде грати за старих і покаже який він професіонал.

9 Футболіст
Ми ніяк не заслуговували на поразку в цьому матчі а Серафинці на перемогу. Логічно шоб була нічия. І так мало було бути якби Лабач засудив напад на воротаря. Не такий страшний вовк як його малюють.

7 ПАТРІОТ
Раді за рідний Пробій, який лідирує в чемпіонаті району. Команда прогресує з кожним матчем.