Головна » 2013 » Серпень » 28 » Чемпіонат району. 17 тур.
22:19
Чемпіонат району. 17 тур.

"Яспіль був вихідний у цьому турі, тож наша увага була прикута до поєдинків у Чернятині та Котиківці. Але, на жаль, в Чернятині команди так і не зіграли свій матч. Були проблеми із заявками. Тож суддя вивів на поле 8 гравців "Колоса" і дав свисток про закінчення матчу. Під вигуки "Ганьба!" футболісти покинули футбольне поле.  Довелося їхати до Котиківки, де встиг подивитись другий тайм, який проходив під акомпонемент дощу та повної переваги гостей. Але всі 4 голи були забиті у першому таймі, тож глядачі не побачили в другій половині гри жодного.

ФК "Торговиця" 2-1 (2-0) "Скали" Чортовць (результати першого кола — 4:4, юн. 1:1)

Арбітр: Василь Лабач.

"Колос" Чернятин +:- (5:3) "Ураган" Вербівці (1:4, 1:1)

Арбітр: Степан Никифорук.

ФК "Котиківка" 0:4 (0:1) "Каменяр" Серафинці (0:1, 1:8)

Арбітр: Василь Ганущак.

"Стиль-проект" Топорівці 1:3  (3:2) "Олкор" Олієво-?Королівка (0:3, 4:2)

Арбітр: Степан Візінський.

"Дністер" Лука 1:0 (3:1) "Ураган" Воронів (2:5, 3:2)

Арбітр: Іван Нижник.

"Дружба" Колінки 1:1 (3:0) ФК "Семенівка" (1:1, 0:1)

Арбітр: Василь Будзик.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 825 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Messi
Leo не хочете в неділю зіграти товариську гру? Або в Ясенові або в Чернятині.

3 Мишко
Чернятин грає постійно одним і тим самим складом. Серафинці так само. Звідси і результат. Чого не можна сказати про Ясенів який кожної гри міняє склад. Одні приїхали з заробітків другі поїхали. Нема стабільного складу.

2 Leo
Щоб Чернятин боявся виходити?Що ти мелеш,ягодка ти тупа?)
Те,що в першому колі сталось диво це ще не показник?Ти скільки зловив від Чернятина?П"ять?То сиди тихенько!!+ще Михайлюка не було і захисника одного в першому колі з Вербівцями..А цих клоунів треба давно знімати,що і зроблять,а це значить що всі ви будете в Чернятина знаєте що робити)))

1 Всё Клубнично
чернятин боявся виходити) а ще перед ігрою просили замутити результат першого кола на тех виграш чернятина (1коло вербівці-чернятин 4-1) бо вони чемпіонами хочуть бути)