Головна » 2012 » Липень » 26 » Чемпіонат району. 13 тур.
Чемпіонат району. 13 тур.

29 липня 2012 року. Ясенів Пільний . Стадіон "Парк-Арена",200 глядачів.

Яспіль-2 7:1 Вихор

Юнаки - 4:1.

Голи: Сливка М., Струтинський, Ярош, Книгницький, Ярош, Сливка М., Ярош. - Кисилиця.

Ясенів Пільний: Бучак, Заячківський М.В., Заячківський М.І., Беньковський, Буджак, Струтинський, Абрамик, Сливка С., Книгницький, Сливка М., Ярош.

Це був передостанній тур чемпіонату району перед перервою. у неймовірну спеку в гості до ясенівців завітав тишківський "Вихор". Господарі поля домінували практично всю гру, що вилилось у зливу голів на всі смаки. Відкрив рахунок у матчі Микола Сливка, який виявився найвправнішим на добиванні. Подвоїв рахунок лівий півзахисник Степан Струтинський потужним пострілом у дальній кут. А третій гол вже перед самою перервою у самісіньку дев `ятку забив Іван Ярош. У другому таймі гості ще більше "підсіли". Спочатку ветеран команди Василь Книгницький забиває з-за меж шістнадцятки красивий  четвертий гол. Домінування господарів продовжується і вже після навісу з правого флангу удар під поперечину через себе наносить Степан Сливка, але воротар гостей у карколомному стрибку переправляє м`яч на кутовий. Та всередині другого тайму Ярош красивим ударом оформлює дубль. Гості чи не єдиний раз переходять на половину поля ясенівців і Кисилиця красивим обвідним ударом забиває з-за меж шістнадцятки гол престижу. Але до кінця матчу Сливка Микола оформлює дубль, а Іван Ярош - хет-трик, доводячи матч до 7:1.

Юнаки теж порадували вболівальників перемогою, забивши 4 голи , до того ж нереалізувавши пенальті.

В останньому турі ясенівці знову гратимуть на рідному стадіоні проти серафинецького "Каменяра". Тож до зустрічі на "Парк-Арені" у неділю, 5 серпня.

Переглядів: 1005 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
9 sd
так значить яспіль не знімається з області?

8 yasen
Читай афішу! Виїзд до Долини о 12 годині.

7 sd
Чи відбудеться завтра гра яспіль-нафтовик?

6 Messi
Я не поняв буба шо до Городенки пішов не смішіт мене:D

5 Ronaldo
Яспіль кажуть розпався бо вже другий його призидент втік до Городенки разом з своїми понтами. А так бив себе у груди поки я жию в Ясенові буде футбол.

4 москаль
Коли починається друге коло чемпіонату області? Що там з Ясполем будем грати чи не будем?