Головна » 2013 » Липень » 27 » Чемпіонат району. 13 тур.
Чемпіонат району. 13 тур.

28 липня 2013 року. Ясенів Пільний. Стадіон "Парк-Арена", 350 глядачів.

Яспіль 4-3 Стиль-Проект

Юнаки 9-0

Голи: Гордаш Андрій (2), Домбровський Дмитро (2) ,Буджак Степан (2), Карпушенко Василь (2),  Боднарук Петро,

Суддя: Шокалюк Василь  (Городенка)

Голи: Яремчук (2), Струтинський, Перегінець - Данильчук, Мохорук (2).

Ясенів Пільний:

1. Цьомпела Василь
14. Муляк Степан
16. Михайлик Микола (4. Лабач Андрій)
15. Клочаний Роман (2. Книгиницький Василь)

11. Кузьмин Ігор

Завершилось перше коло чемпіонату району. Для "Ясполя" воно завершилось на мажорній ноті. Наша команда після сьогоднішньої перемоги стала одноосібним лідером змагань. Набравши 31 очко ( 10 перемог, 1 нічия і 1 поразка та 44 забитих і 18 пропущених м`ячів), "Яспіль" став "літнім" чемпіоном, випередивши своїх двох конкурентів - "Каменяр" та "Колос" на три пункти.
 Сьогоднішня гра проти аутсайдера із Топоровець вийшла напруженою та нервовою. Господарі перед численними вболівальниками хотіли довести, що не дарма посідають першу сходинку в турнірній таблиці, але "Стиль-Проект" виявився досить "міцним горішком". На поверхню знову вилізла стара проблема: низька реалізація голевих моментів. Чого не можна було сказати про гостей, які практично всі свої моменти реалізували. Втілити свою перевагу  над суперником ясенівцям вдалося поближче до закінчення першого тайму. Гол на свій рахунок записав лідер "Ясполя" Яремчук. Та невдовзі гості зрівнюють рахунок , а перед самою перервою і зовсім виходять вперед, щоправда, другий гол забивався з явного офсайду, що викликало багато суперечок. За мінімальної переваги "Стиль-Проекту" команди пішли відпочивати. На початку другого тайму після прострілу в карний майданчик Топоровець м`яч влучає в руку комусь із захисників гостей і Шокалюк ставить "точку". Пенальті чітко реалізує Яремчук, забивши свій 14-й гол в чемпіонаті. Далі настала черга лівого півзахисника "Ясполя" Струтинського, який був одним з найпомітніших у сьогоднішньому матчі. Степан зробив свій черговий рейд лівим флангом і з гострого кута забиває - 3:2. Невдовзі після ще одного удару Струтинського м`яч воротар відбиває прямо на ногу Перегінцю - 4:2. Господарі впіймали кураж і всіма силами пішли уперед, але пропустили контратаку і хтось із захисників сфолив прямо по центру воріт. Удар по воротах господарів вийшов сильним, Цьомпела не встиг зафіксувати м`яч і ніким не прикритий Мохорук на останніх хвилинах матчу встановлює остаточний результат - 4:3.
          Юнаки "Ясполя" відверто познущалися над своїми однолітками, відвантаживши 9 "сухих" м`ячів і отримали найбільшу перемогу в цьому сезоні. Кращий голеодор команди Гордаш Андрій, забивши два м`ячі, став кращим бомбардиром команди. На його рахунку 13 голів.
         Друге коло розпочнеться наступної неділі,4 серпня. На "Парк-Арену" завітає ФК Котиківка.
Переглядів: 1049 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 16
16 Футболіст
Кричати і висловлювати емоції на футболі треба але не можно обзивати футболістів неуками і тому подібне. Ми і так у таку спеку бігаєм а болільники поховались у тінь під дерева і ще обзивають. Це не про всіх але пару ідіотів є. Побудьте ви на нашому місці.

15 Микола
На жаль чутки про пробій вже тиждень ходять і вони не втішні. Кажуть шо хлопцям ше за перше коло винні гроші. Якшо не дограють 2 коло це буде позор на цілу область. Яшан вже бігає і обіцяє пацанам золоті гори шоб ті ішли за Серафинці грати. Особисто знаю від одного з футболістів Пробою. Але надіюсь шо гроші все таки знайдуть. Бо лишилось не так вже й багато ігор зіграти.

13 оглядач
«КАМЕНЯР» СЕРАФИНЦІ — ФК «СЕМЕНІВКА» — 4:3 (4:1)

Голи: Гайдаш (2), А. Мандич, Борисевич — Каштанюк (2), В. Гурак.

«СКАЛИ» ЧОРТОВЕЦЬ — ФК «ЛУКА-​ДНІСТЕР» — 5:1 (5:2)

У команді дорослих «Скал» вiдзначилися: В. Шевага, В. Озарко, I. Калин, В. Долинський (2); U18: Ю. Водянчук, В. Сергенюк, Ю. Калин, А. Лемко (2).

ФК «ТОРГОВИЦЯ» — ФК «КОТИКІВКА» — 4:1 (+:-)

Голи господарів: Тарас Стефанюк (4).

«УРАГАН» ВЕРБІВЦІ — «ДРУЖБА» КОЛІНКИ — 3:0 (1:3)

Голи: Юрій Голинський (2), Олег Маріяш.

«ОЛКОР» ОЛІЄВО-​КОРОЛІВКА — «УРАГАН» ВОРОНІВ — 5:0 (7:0)

Голи: Койляк (2), Чорнописький, Зубко, Лукинів.

«КОЛОС» ЧЕРНЯТИН — вих.

12 ПАТРІОТ
А обзивати людей які вболівають за свою команду за своє село психами може лише людина яка не дружить з головою або не любить своє село і свою команду.Роби висновки хлопче..Посада головного тренера вакантна.Діма написав заяву вже 3 неділі назад.Так що вперед.

11 ПАТРІОТ
А бубу не чіпай ти і мізинця його не вартуєш.Він стільки зробив для Ясполя що вартує хоча б поваги і дай Бог ще зробить.

10 ПАТРІОТ
Адміністрація Парк-Арени дає офіційну відповідь так званому мессі.Ти напевно товаришу не футбол дивився а балет тому що футбол для того щоб висловлювати свої ємоції вголос.

9 zik
Вітаю нашу команду. Так тримати.

8 zik
Пацани хочете прикол? Вчора на стадіоні почув шо Пробій не буде існувати і всі футболісти розбігаються в Серафинці і Чернятин. Хто більше про це чув і чи правда це? Бо в неті нічо не пишуть навіть на районному сайті ніякої інформації.

7 Мишко
Ще одна приємна новина. Юнаки піднялись на 2 місце, бо Семенівка сенсаційно програла в Серафинцях. Вітаю.

6 Мишко
Думаю що у таку спеку команди показали добротний футбол. Сподобались Топорівці. Зовсім не хлопчики для биття. Не знаю чому вони на дні турнірки. Просто наші сильніші явно. Це було видно особливо в 2 таймі коли Топорівці підсіли фізично. Мусив наш лікар надавати щораз допомогу бо корчі ловили. Але дякую обом командам за прекрасну гру. Вітаю Яспіль з першим місцем.

5 ПАТРІОТ
Лідеру чемпіонату перемоги даються трудніше від усіх.Ми не маємо права на помилку а це давить на весь колектив.Але може це і на краще команда завжди зосереджена.Спасибі за гру.Гра тільки починається.