Головна » 2013 » Липень » 13 » Чемпіонат району. 11 тур.

Яспіль 4-1 ФК Колінки

Юнаки - 6:0

Голи: Сливчук М., Вінтоник А., Гордаш А.(2), Буджак С., Шкварок І.

Суддя: Іван Бойків (Глушків).

Голи: Яремчук А. (67 хв.), Ярош І. (72 хв.), Сливка С. (84 хв.), Максим'юк (автогол, 90 хв.) - Йоник А. (48 хв.).

3. Візінський Роман
 11. Перегінець Василь (16. Беньковський Василь)
 7. Ярош Іван (к).

Запасні: 12. Бучак Іван, 13. Заячківський Михайло,  16. Книгиницький Василь, Сливка Микола.

16. Пастушак Віктор

Шосту перемогу поспіль здобуває "Яспіль" в одинадцятому турі чемпіонату району, хоча глядачам і прихильникам команди прийшлось добряче понервувати. Уже в перші десять хвилин господарі мінімум двічі мали стовідсоткові моменти, але з вигідних позицій не змогли влучити в рамку воріт. До перерви рахунок міг взагалі бути розгромним, але знову на поверхню вилізла стара хвороба - низька реалізація моментів. За сухої нічиєї команди пішли відпочивати. В першому таймі дуже багато нервів пішло в головного тренера господарів Дмитра Візінського, який під завісу першої 45-ти хвилинки навіть закурив, не куривши перед тим 25 років. Провівши зі своїми підопічними в перерві відверту розмову, господарі з перших хвилин другого тайму взялися до справи. але якось поспіхом все виходило. Спостерігався певний сумбур, що було на руку Колінкам, які практично весь матч грали без відриву від оборони. Куди тільки м`яч не потрапляв: і в захисників, і в поперечину, і воротар рятував, але вперто не захотів залітати у ворота. Спрацювало старе футбольне правило: "Не забиваєш ти - забивають тобі" . Гості провели швидку контратаку і вийшли вперед. Але це лише розізлило ясенівців. Спочатку Яремчук чітким пострілом в кут відновлює рівновагу в матчі, за кілька хвилин Ярош виводить господарів уперед. І наостанок зустрічі Сливка замикає простріл від Струтинського, а в доданий арбітром час після ще одного прострілу Максим`юк зрізає шкіряного у власні ворота- 4:1.
       Після цієї перемоги "Яспіль" знову виходить у лідери, оскільки його головний суперник вдома переміг "Стиль-Проект" - 3:2. За кращою різницею м`ячів саме наша команда в турнірній таблиці перша. До того, ще маємо гру в запасі. Наступний матч "Яспіль" гратиме 21 липня у Луці проти місцевого "Дністра".

9 Іван
Пропоную футболістам грати у футбол а вболівальникам вболівати а не брудом поливати команду. Знаю таких шо пішли додому після гола в наші ворота. Але то не вболівальники. Я їх так назвати не можу. Справжні фани з командою до кінця навіть якшо вона програє.

8 yarik12v2110
Правельно футболіст...ці фанати взагалі вже совісті не мають,якщо комусь не подобається наща гра нехай дивляться на інші села...я до 80 мін...чув хто ми є і як ми граєм,а коли вже виграли то всі молодці,хто не вміє вболівати за свою команду,нехай краще взагалі не приходить!!

7 ПАТРІОТ
Динамо 3 рази на день тренується а результат ноль. А Барселона думаєш якщо не буде тренуватись то буде гірше за Київ грати.З Хачеріді ніколи не зробиш Несту а з Тимощука -Пірло .А на рахунок тренувань і більше користі як пише Мессі.Більше користі -це що почати програвати.Ти що не з Ясенова хлопче.Прийди на стадіон і подивись як команда грає а потім пиши про тренування.

6 Messi
Що це за фанатка Black Angel ?

5 Messi
Zik у футболі головне результат а не видовищна гра. Згадай як ми програли від Чортівця хоч грали нормально і мали море голів забивати.

4 Messi
Діма краще нормальні треніровки би проводив а не курив. Більше користі би було.

3 фанат
Юнаки то повний атас. Гіршої команди не було за всю історію Ясенова. Навіть Колінки і то мають поняття у футболі.

2 zik
не можу згодитись шо гра була прекрасна. не вмієм ми грати у видовищний футбол з командою яка цілий матч не виходить з свої штрафної. треба бити здалеку а ми хочем завести мяч у ворота. хоч як кажуть переможців не судять. вітаю всіх з перемогою.

1 Black Angel
Гра прекрасна, просто немає слів!! Юнаки молодці, почали виправлятися!! А про дорослих варто сказати, що вони змітають всіх і все на своєм шляху!! Так тримати хлопці!!
Також цікавим було те, що після того як було відкрито рахунок у матчі, вболівальники з Колінок запевнили: "Все Ясенів ви продули..." На що отримали чітку і ясну відповідь від ясенівських фанів: " Цей гол був першим і останнім в наші ворота, а після нього й почнеться справжня гра..." На ці слова наші почули тільки високомірний сміх. Проте, як ми всі чудово знаємо - сміється той, хто сміється останній!! І слова наших фанів стали пророчими : спочатку однин гол, незадовго опісля другий і під завісу матчу третій.
Отож вітаємо наших хлопців з черговою перемогою!! Вони впевненою і стабільною ходою крокують до своєї мети, тобто до першості району!!! На що всі ми щиро сподіваємося та підтримуємо їх!!