Асистенти: Острижнюк Мирон і Кобиляк Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав (Мандрик Володимир, 79), Ляхович Михайло, Третяк Роман (Драган Назар, 58), Боднар Олег, Рибатчин Андрій (Савчин Василь, 61), Сондей Іван (Салаш Іван, 77), Мельник Орест, Король Андрій (К) (Петрук Назар, 71), Стовбан Любомир

ФК «Яспіль»: Мегдиник Володимир, Матієк Петро, Українець Вадим (Савчук Дмитро, 65), Українець Леонід, Пиняк Олег, Ольшанецький Олег, Яремчук Андрій, Чупрун Михайло (Огбанга Ідікіб'єбума, 77), Келець Станіслав (Нногхарам Ніколас Чіквенду, 33), Ясуник Василь, Сорохан Іван

Голи: Король Андрій (3), Стовбан Любомир (32, 78, 81)

Попередження: Сондей Іван (62) – Матієк Петро (3, 6), Нногхарам Ніколас Чіквенду (47), Ясуник Василь (63)

Переглядів: 911 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
5 bandera1989
відео на калуському сайті виставили подивітся

4 бандера1989
Граючи вдесятьох ми нічим не поступились Калушу. Результата взагалі не по грі******************************************* Ви в першій же атаці пропустили гол,про шо ви ше говорите,нічим не поступалися це за перший тайм 2-3 рази дойшли до воріт за перший тайм,получили по 2 гола в кожному з таймів і поїхали до дому так шо хлопці не з*їжайте на суддю,а відео матчу буде не переживайте...

3 Ясен
Бандера виставте відео матчу на своєму сайті. Хай люди подивляться на "пріколі".

2 бандерівець
Ольшанецький - то той шо був в Яремче?

1 Фан
Граючи вдесятьох ми нічим не поступились Калушу. Результата взагалі не по грі. А суддя "молодець". Відробляти гроші почав уже з перших звилин матчу,видаливши безпідставно Матієка. Це той самий клоун який судив минулого року матч з Городенкою,коли придумав у дебюті пеналь у наші ворота. У нас не чемпіонат області,а чемпіонат кошельків. Хочу щоб на сайті Калуша виставили відео матчу,хай подивляться люди.