Головна » 2012 » Серпень » 27 » Чемпіонат області. 19 тур.

Голи: Ткачук О., Сивка, Родевич (2), Федорюк.

Ясенів Пільний: Рипан, Гловацький, Киюк, Конопад, Українець, Куташ, Яків`як, Гринишин, Басараб, Тарас, Петрук.

Запасні: Сорока, Дмитрук, Дердюк, Гмивка, Шпільчак

Коломия: Раковіца, Огаль, Скибінський, Гаврилюк, Михайлів, Блажко, Ткачук М., Ткачук О., Сивка, Олійник, Родевич.

Запасні: Тріщук, Пислар, Щеглюк, Федорюк, Свірідов.

Без розвідки розпочався перший тайм, «Карпати» із перших хвилин форсували події та вже до середини тайму перевага коломиян була тотальною. "Яспіль" грав від оборони, в атаці нічого не показали взагалі та й захисні редути господарів провалювалася раз-по-раз.  На 7-ій хвилині матчу, після навісу в штрафну найбільш спритним виявився Олексій Родевич (0-1), забивши свій дебютний м’яч за «Карпати». За кілька хвилин подвоїв перевагу коломиян Олександр Ткачук. Отримавши чудову флангову передачу на лінії штрафної,  півзахисник "Карпат"  без опіки розстріляв ворота Рипана, поклавши м’яч у дальній кут (0-2).  Феєрію голів у першому таймі продовжив Тарас Сивка на 26 хвилині, забивши третій м’яч «Карпат». А остаточно «поховав» господарів під завісу першого тайму дебютант коломиян Родевич, оформивши дубль(0-4). Яспіль, по суті, мав один небезпечний момент. Після провалу захисту «зелено-білих» господарі виходили 4 в 2, але скористатись чисельною перевагою так і не зуміли - м`яч пролетів над Раковіцею і повз ворота.

У другому таймі гра трішки вирівнялась, але без особливих моментів. Крапку в цьому матчі поставив на останній хвилині зустрічі Олексій Федорюк, зробивши рахунок  5-0.

Юнаки - 0:5
Переглядів: 876 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Messi
То зовсім інший рівень. Взагалі ні в яке порівняння не йде. Так що не балакай дурниці.

2 VAy
що за клоунада хто шо кому доказуя?футболу ноль, гравці лише один одному росказують команди ніякої!на пацанів з району цікавіше дивитися?

1 Вау
Защіта прохідний двір. 4:0 горіли після першого тайму. Хоча другий тайм грали класно. Мені сподобалось.