Переглядів: 687 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

на сайті пробою вже трохи цікавіще ніж тут....дуже жаль що яспіль потухає(((

8 001
Хто Пробій критикував? Ти, мабуть, не там ту критику читав,пан. Пробій критикували свої вболівальники на сайті Городенківщина спортивна. Ми вам бажаєм тільки удачі.

7 пан
критикували пробій,а тепер яспіль єлі жевріє по 3-5 хапає кожну гру,а пробій навпаки наладив свою гру і вже три підряд виграв,на друге коло можна на щось солідне сподіватись!

6 001
Гра Ясполя мені нагадує гру України з Англією. Практично в кожному матчі моменти є, а пропускаєм і в результаті програєм.

5 Коломиян
У Середу Коломия кубок проти Яспіля.

4 yasen
Мессі ти вгадав, Яремчук забив, але й судді нормально відсудили. Це факт. В першому таймі пропустили 2 м'ячі, один яких з пенальті. Потім Андрій скоротив відставання. У другому таймі могли зрівнювати і навіть виходити вперед, але не пощастило. Зато в самому кінці пропустили третій гол. Якщо в цілому взяти, то гра рівна. Богородчани нічим особливим не вразили. Враховуючи той факт, що на полі грали навіть два гравці юнацького складу (Клочаний та Перегінець), думаю зіграли достойно.