ХХІ тур. 5.09 (неділя) Семенівка — Котиківка
Глушків — Острівець
Торговиця — Воронів
Топорівці — Ол.-Королівка
Чернятин — Вільхівці
Серафинці — Лука
Чортовець — Яспіль-2
ХХІІ тур. 11.09 (субота)
Чортовець — Городниця
Яспіль-2 — Лука
Вільхівці — Серафинці
Ол.-Королівка — Чернятин
Воронів — Топорівці
Острівець — Торговиця
Котиківка — Глушків
ХХІІІ тур. 12.09 (неділя)
Глушків — Семенівка
Торговиця — Котиківка
Топорівці — Острівець
Чернятин — Воронів
Серафинці — Ол.-Королівка
Яспіль-2 — Вільхівці
Городниця — Лука
ХХІV тур. 19.09 (неділя)
Котиківка — Острівець
Семенівка — Воронів
Глушків — Ол.-Королівка
Торговиця — Вільхівці
Топорівці — Лука
Чернятин — Чортовець
Серафинці — Городниця
ХХV тур. 21.09 (вівторок)
Яспіль-2 — Городниця
Серафинці — Чортовець
Лука — Чернятин
Вільхівці — Топорівці
Ол.-Королівка — Торговиця
Воронів — Глушків
Острівець — Семенівка
ХХVІ тур. 26.09 (неділя)
Яспіль-2 — Серафинці
Городниця — Чернятин
Чортовець — Топорівці
Лука — Торговиця
Вільхівці — Глушків
Ол.-Королівка — Семенівка
Воронів — Котиківка
ХХVІІ тур. 27.09 (понеділок)
Острівець — Воронів
Котиківка — Ол.-Королівка
Семенівка — Вільхівці
Глушків — Лука
Чортовець — Торговиця
Чернятин — Яспіль-2
Топорівці — Городниця
ХХVІІІ тур. 3.10 (неділя)
Серафинці — Чернятин
Яспіль-2 — Топорівці
Городниця — Торговиця
Чортовець — Глушків
Лука — Семенівка
Вільхівці — Котиківка
Ол.-Королівка — Острівець
ХХІХ тур. 10.10 (неділя)
Воронів — Ол.-Королівка
Острівець — Вільхівці
Котиківка — Лука
Чортовець — Семенівка
Глушків — Городниця
Торговиця — Яспіль-2
Топорівці — Серафинці
ХХХ тур. 14.10 (четвер)
Чернятин — Топорівці
Серафинці — Торговиця
Яспіль-2 — Глушків
Городниця — Семенівка
Чортовець — Котиківка
Лука — Острівець
Вільхівці — Воронів
Примітки: команда с. Незвиська за неявки знята з розіграшу чемпіонату району; початок ігор: серпень — юнаки — 15.00, дорослі — 17.00; вересень — юнаки — 14.00, дорослі — 16.00; жовтень — юнаки — 13.00, дорослі — 15.00. Дати проведення пропущених ігор, зв’язаних із проведенням півфінальних і фінальних ігор кубка району, будуть визначені виконкомом районної федерації футболу та доведені до представників футбольних команд першої ліги.
Районна федерація футболу.